Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yapay Zeka ve Adobe Photoshop Kullanarak Yaptığım Bazı NFT Çalışmalarım

lit0lit

Kıdemli Üstçavuş
Bunlar, Japon ve Samurai temalı olanlar; Bir platformda listeli değiller henüz.

9a8sd4a9s8d4_samurailucid_dreamcomplex_473da1ba-cd98-43ab-be0b-1dcfb19e8063.png
Background (1).png
qwe8qw7eq9w8eqw7_samurailucid_dreamcomplex_03e213b8-b790-4420-befc-c5e5a079acbe.png

Aşağıdakiler ise Galaxy koleksiyonumdan ve şuan opensea'de listeliler;

Background (2).png
Background (7).png
Background (10).png

Daha fazlasına göz atmak isterseniz;

✨✨✨

Yapay zeka olarak ne kullanıyorsunuz?

Gördüğüm kadarıyla henüz satış olmamış.
Merhaba, yapay zeka olarak "MidJourney" ve "Stable Diffusion 2.1" Kullanıyorum

Evet daha satış olmadı ve satış üstünde fazla durmadım. Opensea platformunu anlamak ve satış alıştırması yapmak için listeledim.

Biliyorsunuz ki, reklam ve ücretli tanıtma işlerine bayağı bir para harcamak gerekiyor.

Merhaba, yapay zeka olarak "MidJourney" ve "Stable Diffusion 2.1" Kullanıyorum

Evet daha satış olmadı ve satış üstünde fazla durmadım. Opensea platformunu anlamak ve satış alıştırması yapmak için listeledim.

Biliyorsunuz ki, reklam ve ücretli tanıtma işlerine bayağı bir para harcamak gerekiyor.
Benim bir ara mantığım ne kadar çok o kadar farkındalıktı. Stok fotoğrafçılık yaptığım dönemde başarıya ulaştığım bir yöntemdi. Ancak bunun için geçerli olmadı malesef. Dediğimiz gibi reklam, tanıtım olayı çok önemli...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri