Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yardım !!

konularınızı Uygun Kategoriye Açmalısınız. Yeni başlayanlar kategorisine taşındı.
Beyler içerdeyim..
Bunu nasıl çekebilirim kendi cüzdanıma veya başka bir şeye dönüştürebilirim

iletişi. :https://t.me/trustw_0

Ekli dosyalar

• 3B4843AF-6812-4115-9BFC-80B44DBD472F.png
    3B4843AF-6812-4115-9BFC-80B44DBD472F.png
    195.3 KB · Görüntüleme: 83
Çözüm
Minereum v2 adresin olmalı en başta. O da tüm bakiyem karşılığında alınıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Sonra kendi kendine mining yapıyor. Ama şey gibi düşünmeyin. Bu kadar param var gibisinden. Yok öyle bir paranız. Harcamak zorunda olan bir bakiye o.

Dediğim gibi yanlış hatırlamıyorsam. Birgün ether wallet ime girince bende karşılaşmıştım. Ordan hayal meyal hatırlıyorum.
Minereum v2 adresin olmalı en başta. O da tüm bakiyem karşılığında alınıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Sonra kendi kendine mining yapıyor. Ama şey gibi düşünmeyin. Bu kadar param var gibisinden. Yok öyle bir paranız. Harcamak zorunda olan bir bakiye o.

Dediğim gibi yanlış hatırlamıyorsam. Birgün ether wallet ime girince bende karşılaşmıştım. Ordan hayal meyal hatırlıyorum.

Çözüm

nerden geldi o minereumlar? bende alabilir miyim?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri