Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yatırımsız Kazanç Yoktur!!

Yatırımsız kazanç vardır elbet 3,5 kuruş kazanılabilir. Evet, gerçek anlamda 3 kuruş ancak kendinizi yatırımlı bir sisteme para yatırmak üzere bulursanız, Twain'in her alana uyarlanabilecek olan bu sözü aklınıza gelsin: “Kendinizi çoğunluktan yana buluyorsanız bir durup duruma bakmanızın zamanı gelmiştir.”

Çoğu sitede emek dahi verseniz kazanamıyorsunuz. 'Dolandırıcı' diye niteliklendirdiğimiz siteler çoğu haberiniz olsun, sadece site sahibi kazanıyor hemde misli misli.

gerçekten doğru bir tespit herkes bedavadan para kazanma peşinde ama bazı sistemler bedavadan kazanç sağlarlar örnek vermek gerekirse coinbase in haftada bir test yayınlıyor sen de o testleri doğru cevaplayarak paraya kazanıyorsunuz şuan açık mı bilmiyorum ama 2-3 ay önce yaklaşık 16 dolar gibi bir para kazandım Bi bakmanızı tavsiye ederim

Bende çok araştırdım yatırımsız bir şekilde kazanmayı ama çok zor ve az kazandırıyor yani 3 5 dolarda olsa yatırmalıyızki ucunda iyi paralar dönsün mesela arkadaşım bi coin (hatırlamıyorum ismini) aldı ve coin ertesi sabah tavan yaptı hemen bozdurdu 100 dolara aldı 1000 dolar oldu aldığı coin

ben acıkcası cok bılgı vermeden yazmak ısıtıyorum bagzı sıtelerde kesınlıkle yatırımsız kanc oluyor ama tabıkıde bırısı herkeze beles para vermez bunlar cok raslanan seyler degıl ama arastıranlar kazanıyor YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri