Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Yeni Başlayanlar İçin Bilgi Notu

Birden balıklama dalmak iyi değildir.Söyledikleriniz gerçekten birçok insan için fazlasıyla yararlı olacaktır.Bu platforma girdiğim için gerçekten kendimi şanslı hissediyorum.Teşekkür ederim

Selamlar,
Cok güzel bir düsünce. Emeyinize saglik. Cok hasas bir konu ve her gün bir cok insan büyük zaralar görüyor. Dikkate alinmasi gereken bir konu
Saygilar

Evet trene hareket halinde iken binemezsizn ve o trenden inemezsin. Bunun için duraklar vardır. Durakları iyi takip edin ve gerektiği yerde inmesini de binmesini de bilin.

Her gün trade yapmak zorunda değilsiniz. Emin olun milyar dolarlar ile oynayan profesyonel balinalar yılda bir veya iki defa pozisyon değiştirir. Bitcoin'in uzun süre yükselişte ve düşüşte kalmasının sebeplerinden bir tanesi de budur. Zamanı iyi kullanın.

Önemli olan fiyat değildir. Önemli olan elinizdeki miktardır. Elinizdekinin miktarı artıyorsa değerinin bir önemi yok. 2 BTC 150 bin liradan 300 bin lira eder; ama 4 BTC 100 bin liradan 400 bin lira eder. Bunu düşünün.

Ve en önemlisi kaybetmemek. Kazanmayı değil kaybetmemeyi hedefleyin. Sermayenizi koryabiliyorsanız kazancın da sırası gelmiştir demek.

Hocama selam.

Ve @Vonzarovich'e konu için çok teşekkür ederim. Çok faydalı oldu.
Daha yeni katıldım ve bu konu hakkında fazla bilgim yoktu formunuz sayesinde öğrenmiş oldum cidden çok yararlı oldu tesekkur ederimm

23 yaşındayım, kripto piyasaları çooook uzaktan olsada takip ediyordum sonra karşıma bir anda bu forum çıktı. Oldukçada hoşuma gitti hem içerikler hem sade tasarımı üye olup ufaktan bu işi öğrenelim artık dedim. Umarım forumdaki arkadaşlardan hem farklı deneyimleri gözlemleme şansı bulur hemde bilgi ticaretine ortak olabilirim. Yazınızı çok beğendim elinize sağlık. Araştırmalara devam ediyorum tabi okumaya kontrol etmeye ama özel olarakta önerileriniz varsa bu konuyla ilgili çok sevinirim. İyi forumlar dilerim.. @Vonzarovich
Başarılar kardeşim kolay gelsin

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri