Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yeni Proje Bomba Gibi Geliyor : Ethernity

ethernity.jpeg

Daha Önce AME ile ilgili yazılar yazmıştım. Projenin durumu ve geleceğiyle ilgili. Hatta projeye taktığımı da söylemiştim. Hatırlarsınız. Ayrıca aynı başlıklar altında başka projeleri de takip ettiğimi belirtmiştim. Geldik o projelerden birine.

Projenin adı Ethernity Chain.

Ethernity Chain Nedir?

NFT’lerden daha önce bahsetmiştim. NFT’lerin ne olduğuyla ilgili hala anlam karmaşası yaşıyorsanız aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

NFT Nedir?

Ethernity Chain en temel tabirle NFT’lerin satış platformu olarak tanımlanabilir. Bu tarzda platformlar var zaten dediğinizi duyar gibiyim. Ya da hala NFT ne konusunu anlamaya çalışıyorsunuz. Ancak büyük ölçekli bir yatırım alan böyle bir platform henüz kurulmadı. Bunu özellikle belirtmek isterim. Her ne kadar yatırım tavsiyesi olmasa da gelecek görmediğim projeyi gelip burada tanıtmayacağımı da bilmenizi isterim.

Ethernity Chain ilk özel satışını kısa süre önce tamamlamıştı. Bu satışa katılan ve yatırım yapan şirketler arasında birçok ünlü şirketi görmek mümkün. Morning Ventures, Spark, GBV, Woodstock, Black Edge Capital bunlardan bazıları.

Ethernity Chain üzerinde her türlü benzersiz film, müzik, resim, oyun , sor, kripto dünyasına ait simgeler vb. aklınıza gelebilecek ve çeşitlendirebileceğiniz benzersiz hemen hemen her türlü dijital materyalin satışı gerçekleştirilebilecek.

Ethernity Chain’i özel yapan konulardan biri de kripto dünyasının bilinen isimlerinin bazılarından aldığı destek. Dünyaca ünlü ve Bitcoin zengini Winklevoss ikizleri, Futbolcular Christian Vieri, Paolo Maldini, Mad Dog Jones, DJ ve Plak yapımcısı Alesso’ya ait parçaların tanıtılmasına yönelik anlaşma sağladılar.

Ethernity Chain Halka Arzı Ne Zaman?

Ethernity Chain tokenı ERN’nin halka arzı, polkadot tabanlı Polkastarter platformun üzerinden gerçekleştirilecek. Halka arz 08 Mart 2021 tarihinde başlayacak.

Henüz geri kalan detaylar belli değil. Detaylar belli oldukça konu altında paylaşacağım. Beni izlemeye devam edin :)

Bir zamanlar buralarda böyle bir konu vardı. Bir çok insan belkide ilk defa buradan duydu bu projeyi. Malumunuz bu tip projeleri insanlar kendilerine saklamaya meyilli. Patladı gitti :) durdurulmadı. Fiyatı uçtu ve şuan en iyi NFT projeleri arasında gösteriliyor :)

Hatırlatayım dedim :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri