Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yeni Yerli Borsa Ascoindex

indir (1).jpg

A&S Yatırım Holding, bünyesinde kurulan yüzde 100 Türk kripto para borsası Ascoindex, işlem görmeye başladı. Holding Başkanı Uğur Akkuş , en büyük farklarının güvenlik ve işlem hızı olduğunu belirtmiş. Okuduğum diğer bilgilere göre ise bankalarla anlaşma sağlanmış. Ayrıca ilk ay hiç kimseden komisyon talep edilmeyeceği belirtiliyor. Talebin hızla artıyor oluşu haliyle hedefleri büyük tutuyor ve 3 ay gibi kısa bir sürede 300 milyon liralık işlem hacmi hedefleniyormuş. Sene sonuna kadar ise günde 1 milyar liraya yakın işlem hacmi hedefleniyor.

Toplam 26 kripto para birimiyle işlem görecek.

Sizce hedeflerine ulaşabilecekler mi ? Yorumlarınızı bekliyorum. YTD

A&S Yatırım Holding, bünyesinde kurulan yüzde 100 Türk kripto para borsası Ascoindex, işlem görmeye başladı. Holding Başkanı Uğur Akkuş , en büyük farklarının güvenlik ve işlem hızı olduğunu belirtmiş. Okuduğum diğer bilgilere göre ise bankalarla anlaşma sağlanmış. Ayrıca ilk ay hiçkimseden komisyon talep edilmeyeceği belirtiliyor. Talebin hızla artıyor oluşu haliyle hedefleri büyük tutuyor ve 3 ay gibi kısa bir sürede 300 milyon liralık işlem hacmi hedefleniyormuş. Sene sonuna kadar ise günde 1 milyar liraya yakın işlem hacmi hedefleniyor.

Sizce hedeflerine ulaşabilecekler mi ? Yorumlarınızı bekliyorum. YTDEkli dosyayı görüntüle 4118
An itibariyle yukluyorum bakalim denemek lazim , umarim gelisebilirler.

Şu an için gayet kaliteli çalışıyor gözüküyor. Reklam vs yapmadılar ama altyapıya iyi yatırım yapmışlar. 20 koin listelemişler.

Ekli dosyayı görüntüle 4118

A&S Yatırım Holding, bünyesinde kurulan yüzde 100 Türk kripto para borsası Ascoindex, işlem görmeye başladı. Holding Başkanı Uğur Akkuş , en büyük farklarının güvenlik ve işlem hızı olduğunu belirtmiş. Okuduğum diğer bilgilere göre ise bankalarla anlaşma sağlanmış. Ayrıca ilk ay hiç kimseden komisyon talep edilmeyeceği belirtiliyor. Talebin hızla artıyor oluşu haliyle hedefleri büyük tutuyor ve 3 ay gibi kısa bir sürede 300 milyon liralık işlem hacmi hedefleniyormuş. Sene sonuna kadar ise günde 1 milyar liraya yakın işlem hacmi hedefleniyor.

Sizce hedeflerine ulaşabilecekler mi ? Yorumlarınızı bekliyorum. YTD
web sitelerini gezdim ama hala pek güvenemedim yani bu isimi ilk defa duyuyorum biraz daha çok kulanılmaya başlandığında anca kullanırım

Arayüzü hoşuma gitti ama güvenilirliği konusunda yorum yapamam. Üye olmayacağım maalesef.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri