Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yerli Kripto Para Borsalarına Global Kancası (Söylentiler)

Sözleşmesinde batacağı ve kaçacağı mı yazıyor? Anlamadım. ABD borsasında listeli dünyanın en prestijli borsası.
Yok hocam zarar şirket zarar ederse ve batarsa kullanıcıların borsadaki paralarına el koyabilirmiş ayrıca son dönemde zarar ettiğini söyleyip ekonomik olarak sıkıntılı dönem deymiş büyük yatırımcılar desteğini çekmiş yabancı bir sitede detaylı bir haber vardı geçen hafta bulursam atarım

Yok hocam zarar şirket zarar ederse ve batarsa kullanıcıların borsadaki paralarına el koyabilirmiş ayrıca son dönemde zarar ettiğini söyleyip ekonomik olarak sıkıntılı dönem deymiş büyük yatırımcılar desteğini çekmiş yabancı bir sitede detaylı bir haber vardı geçen hafta bulursam atarım
O kadar detaylı bilmiyorum ama zarar etme ihtimalini de çok görmüyorum. Komisyonlar üzerinden para kazanıyorlar. Coinbase için en sıkıntı durum işlemler gerçekten çok yavaş gerçekleşiyor. Binance gbi sürekli bir al sat olsa efsane gelir elde ederler.
Bence batmaz. Sanmıyorum. Öyle birşey olursa deprem etkisi az kalır piyasa için. Lunanın çöktüğü günleri ararız.

O kadar detaylı bilmiyorum ama zarar etme ihtimalini de çok görmüyorum. Komisyonlar üzerinden para kazanıyorlar. Coinbase için en sıkıntı durum işlemler gerçekten çok yavaş gerçekleşiyor. Binance gbi sürekli bir al sat olsa efsane gelir elde ederler.
Bence batmaz. Sanmıyorum. Öyle birşey olursa deprem etkisi az kalır piyasa için. Lunanın çöktüğü günleri ararız.
İnşallah olmaz

Söylentileri bir çıkış kaynağı vardır ve bu piyasa için genellikle arkası boş değildir. Abartı olabilir ama boş değildir. O yönde bir durum vardır benim gördüğüm bu zamana kadar. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri