Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Youtubeabonekas.com - 4500 Coin 1.5 TL

Youtube videoları izleyerek kazanç sağlayacanız bir başka platform. Site 4500 coine 1,5 TL vermektedir. Şuan izle kazan sitelerindeki en yüksek fiyattır. Sitede abone olmai like, izlendiği kadar kredi, oto surf, görev yapma gibi seçeneklerde mevcuttur. Anasayfada günün en çok etkinlik yapan üyeleri mevcut burdan sitenin ne kadar aktif oldugunu görebilirsiniz baya kullanıcı var 64,510 adet. En kazançlı bölüm izlendiği kadar kredi ve 60 saniyelik videolar kısmıdır. Ayrıca günlük bonuslar ve yaptıgınız ektinliklere göre ödül sistemi mevcuttur.

Üstteki fotoğrafdaki gibi denemelik kullandım 424 tıklama yapmışım verdiği ücret 3,21 TL gayet makul bir fiyat. Günde 500-600 tıklama yapan üyeler mevcut kısaca 5-6 Tl gibi bir kazanç yakalayabilirsiniz. Min ödeme miktarı 10 TL dir. Papara ve banka hesabına çekme gibi seçenekler mevcut.

Üyelik Linki: https://youtubeabonekas.com

Bende o tür bir siteye kayıt olmuştum gerçekten çok yorucu çoğu vaktini oraya harcıyorsunuz ve umduğunuzu bulmak pek mümkün olduğu söylenemez

Bu tarz izle kazan sitelerden daha önceden bende kullanmıştım para kazanmak oldukça ugraştırıcı bir iş bu sitelerde 10 tl yi almak için günlerce sitede aktif olmanızı istiyorlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri