Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

YTDSozluk.com Açıldı! ⭐ PARA ÖDÜLLÜ ETKİNLİK ⭐ TR'de İlk Yatırım Sözlüğü ⭐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar, bugün Türkiye'nin ilk kripto para sözlüğünün açılışı neticesinde bir etkinlik yapmaya karar verdik. Bu etkinlik umarız ki en çok ihtiyaç sahibinin işini görür. Etkinliğimiz ilk 200 üyeye kadar sürecek olup herkesin rahatça dahil olabileceği bir etkinliktir.

YTD Sözlük kaydınızı gerçekleştirdikten sonra etkinliğe hemen katılım sağlayabilirsiniz.

Site Adresi: ytdsozluk.com

Kazananlar:

250 Entry - 150 TL Kazananı - BU ÖDÜL VERİLDİ
500 Entry - 250 TL Kazananı - Devam ediyor
1000 Entry - 500 TL Kazananı - Devam ediyor

Etkinliğimiz ise şu şekildedir;

İlk 250 Entry ulaşan üyemize 150 TL - (Bitcoin veya USDT)

İlk 500 Entry ulaşan üyemize 250 TL - (Bitcoin veya USDT)

İlk 1000'e ulaşan üyemize 500 TL - (Bitcoin veya USDT)

Etkinlik ne zamana kadar sürecek?

-Yazar alımları kapanana kadar sürecektir (200 Yazar'a ulaşınca)

Açılmış başlıklar altında girdiğimiz entryler sayılır mı?

-Evet sayılır. Toplam Entry Sayınıza göre hareket edeceğiz. Henüz platform yeni olduğu için kripto ve yatırım konusunda açabileceğiniz birçok başlık mevcut. Bu konuyu değerlendirip ilk ödüle siz ulaşabilirsiniz.

Etkinlik içerisinde spam veya flood serbest mi?

-Kesinlikle değildir. Kısa bilgiler (10 kelime - 35 kelime) gibi sözcük sayıları geçersizdir.

-Bir cümleyi 40 yere yapıştırmak yasaktır.

-İlgisiz ve alakasız (Yatırım konuları haricinde başlıklar, entryler ve gündelik hayatı ilgilendiren tabiri caizse geyik olan şeyler) yasaktır.

-Düzensiz yazılan içerikler geçersizdir.

Etkinlikte 250 entry girdim hemen paramı alabilir miyim?

-Evet alabilirsiniz fakat 500 entry'e ya da 1000 entry ödülüne devam edip ödülünüzün seviyesini arttırabilirsiniz. ve ödüllere ulaşan ilk kişi çekim yaptığında örn. yazar tarafından 250 entry girildi ve ödülünü almak istedi. 250 Entry ödülü elenmiş oluyor) Bir sonra ki ödül 500 entry'den devam ediliyor. 500 elenince, 1000 entry ödülünden devam ediliyor.

Etkinlikte farklı hesaplar açıp tüm ödülleri toplamak serbest mi?

-Kesinlikle yasaktır. Böyle bir multi hesap olayına tamamıyla karşıyız. Dahil olmuş olduğunuz hesaplar banlanıp, etkinliğe katılımınız feshedilir. Tamamıyla tekil kişilere ödüller dağıtılacaktır.

İlk 250 entry doldurdum ve 500 entry ödülünü talep ettim, geriye dönüp 250 entry'nin ödülünü alabilir miyim?
-Hayır alamazsınız. 500 entry'i doldurduğunuzda 500 entry ödülünün ödemesi yapılır. eğer 250 entry doldurduğunuzda kabul ettiyseniz de 250'nin ödemesi yapılır.

Ekli dosyayı görüntüle 4718
Etkinlik bölümü nerden giriliyor acaba

İyi vakit geçirmeniz dileğiyle.
Başarılarınızın devamınk dilerim kayıt oldum
Teşekkürler, iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

Etkinlik bölümü nerden giriliyor acaba
Kayıt olduğunuzda direk başlamış oluyorsunuz. Bilgi verici sözlüğe uygun içerikler girmeniz gerekiyor. Kısa ve anlamsız içerikler olmaması gerekiyor konu ile alakalı, piyasaya uygun içerikler olması gerekiyor. Etkinlik ile ilgili detaylar konuda mevcut hocam bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.
Bir soru daha.

Yazdığımız mesaj sayısını ve rakiplerin mesaj sayısını görebilme şansımız var mı platform içinde?
Bu özelliği ekliyoruz, etkinlikteki kişiler de rahatça takip etmiş olur bu şekilde. lakin görmek isterseniz kullanıcıların üstüne tıkladığınızda içerik sayılarını görebilirsiniz.

Başarılar yayın hayatınızda. Umarım 200 sınırlı yazar sayınız ile istediğinize ulaşırsınız.

Kalan 100 mesaj hakkı ve 5 yaziyor. ?
Mesajlar kısıtlımı yada ben mi yanlış anladım
Bahsettiğiniz limit özel mesaj limitidir. İçerik girme limiti yoktur.
Başarılar yayın hayatınızda. Umarım 200 sınırlı yazar sayınız ile istediğinize ulaşırsınız.
Teşekkürler.
Bir soru daha.

Yazdığımız mesaj sayısını ve rakiplerin mesaj sayısını görebilme şansımız var mı platform içinde?
Sitemizde sağ alanda yazarların mesaj sayılarını artık takip edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kroisos595
Geri