Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

"Yutan BOĞA" ve "Yutan Ayı formasyonu"

Doctor

Uzman Çavuş
Yutan ayı ve yutan boğa formasyonu da basit bir mum formasyonudur. Peki neyin habercisidir. Çok konuşmadan hemen açıklıyorum.

Yutan boğa, yükseliş habercisidir.
Yutan ayı, düşüş habercisidir

Şimdi basit ve detaylı bit şekilde açıklıyorum. Düşen bir trend düşünün. Mumlar kırmızı kırmızı devam ediyor. Ve son kırmızı mumun yanında yeşil bir mum olucak. O kırmızı mumu tamamen kapsayacak yani kırmızı mumdan hem üstteki kısmı uzun hemde alttaki kısmı uzun olucak. Bu açıkladığım YUTAN BOĞAYDI. Hemen görsel olarak destekliyorum

YUTAN BOĞA
images (7).png

Yutan ayı ise bunun renk olarak tam tersini düşünün. Yükselen bir trend var yeşil mumlar arta arta devam etmiş. Son yeşil mumun yanında onu altlı üstü kapsayacak bir kırmızı mum oluşmuş. Bu YUTAN AYI'dır düşüşün habercisidir. Görsel olarak destekliyorum hemen.

YUTAN AYI

IMG_20210420_043210.jpg

Şimdi ikisini de göreceğiniz bir görsel koyuyorum aşşağıya

Yutan-Ayi-Yutan-Boga-3-6-4-1.png

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686