Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Z-Park - Yatırımsız Ruble Kazan (Binance Hesabına Çek)

ByCold

Kıdemli Çavuş

Z-Park yatırımsız ruble kazanabileceğiniz bir sistem koto-money sitesinin yeni versiyonudur. Rubleyi naparım diye sorucak olursanız, payeer hesabınıza çektikten sonra binance aktarabiliyor olmamız

Aşama aşama anlatıcam:
İlk olarak siteye gidin: Z-Park

1621015159143.png
Kayıt sayfasına gitmek için Giriş butonuna basın

Payeer hesabınız yoksa oluşturun: Payeer.com Oluşturduktan sonra bilgilerinizi doldurun

1620392541070.png

Siteye üye olduktan sonra, Kahraman satın al sayfasından 10 bin baslangıc bonusu ile isteginiz hayvanı satın alıyorsunuz. 2 adet Kaplan yavrusu almanızı tavsiye ederim daha sonrada Maymun almaya devam edin birikiminizle böyle böyle kazancınız artıyor. min. çekim tutarı 1 ruble 100 oyun jetonu aşırı kolay. Çekim talebi oluşturduğunuzda anında payeer cüzdanınıza yansımaktadır.

1621015267055.png
1621015305602.png

Şimdi sıra geldi borsaya çekme işlemine

İlk olarak Binance hesabınıza giriş yapın yoksa tıklayarak oluşturabilirsiniz.
daha sonra bu linkten payeer cüzdanında ki ruble birikiminizi hesabınıza çekip dilediğinizi yapabilirsiniz.

1620393443674.png

Yalnız bu tür sistemler bir süre sonra çekim yapabilmek için bir miktar yatırım yapmanızı şart koşuyor. Daha sonrasında da zaten ödeme yapmıyor. Bir süre sonra da sistemi sıfırlayıp baştan başlıyor. Yatırım yapmadan kazanmaya baksın girip deneyecek olanlar.

Yalnız bu tür sistemler bir süre sonra çekim yapabilmek için bir miktar yatırım yapmanızı şart koşuyor. Daha sonrasında da zaten ödeme yapmıyor. Bir süre sonra da sistemi sıfırlayıp baştan başlıyor. Yatırım yapmadan kazanmaya baksın girip deneyecek olanlar.
Bende aynı sorunu yaşadım.
Bende kazandığım miktar gelmemişti. 2 ay geçti hala yok ortada.
Dikkatli olmak, ve emeğinin boşa gitmemesi açısından böle bir olaya girişmeden önce araştırmak hakkındaki şikayetleri okumak gerekiyor.

Dikkatli olmak, ve emeğinin boşa gitmemesi açısından böle bir olaya girişmeden önce araştırmak hakkındaki şikayetleri okumak gerekiyor.
İlk başlarda güven kazanmak için ödemeleri günü gününe yapıyorlar son ödemeyi yaptıktan yıllar sonra bile site açık kaldığı için yatırımcı çekebiliyorlar

Bu tür sistemlere umut bağlamayın.

İlk başlarda güven kazanmak için ödemeleri günü gününe yapıyorlar son ödemeyi yaptıktan yıllar sonra bile site açık kaldığı için yatırımcı çekebiliyorlar
Bu tür sistemlere umut bağlamayın.

Bu yüzden başlığa yatırımsız kazanç yazıyorum :) herhangi bir şey yatırmayın

Verilen zamanın değeri yok mu , o daha kötü yalnız.
hocam ben gelin burda para kazanın demiyorum ki. cok kazanıcaksınız diye bir vaadimde yok, böyle şeylerle ilgilenenler için paylaşıyorum. Konu başlıgını yanlış yerde actıgımı da sanmıyorum. Ki zaten buranın amacı bu degilmi, biri keşke çok daha iyisini paylaşsa da bizde yararlansak. Dediğiniz gibi verilen zamanın değeri yokmu, var ama o değeri ücretsiz karşılayacak bir düzen yok. Bu yüzden ücretsiz kazanılabilecek sistemleri paylaşıyorum boş vakti olan değerlendirmesi için

• Beğen
Tepkiler: Juf
hocam ben gelin burda para kazanın demiyorum ki. cok kazanıcaksınız diye bir vaadimde yok, böyle şeylerle ilgilenenler için paylaşıyorum. Konu başlıgını yanlış yerde actıgımı da sanmıyorum. Ki zaten buranın amacı bu degilmi, biri keşke çok daha iyisini paylaşsa da bizde yararlansak. Dediğiniz gibi verilen zamanın değeri yokmu, var ama o değeri ücretsiz karşılayacak bir düzen yok. Bu yüzden ücretsiz kazanılabilecek sistemleri paylaşıyorum boş vakti olan değerlendirmesi için
İşte bende bunu diyorum, boş vakti olan başka işler ile uğraşması için uğraşıyorum.
Verdiğiniz emekler bir günde gider, site sahibi sunucuları keserse onca emeğin çöpe gitmiş olur bunu bahsetmeye çalışıyorum.
Açılan konuyu eleştirmedim, girecek kişiler bu yorumu okusun ki ileride üzülmesinler.

Aynen hocam, bu sistemlerin hepsi ponzi sistemi 3 5 gün sonra yoklar. Gönül ister daha iyi şeylerle uğraşmakta işte, kafa dagılsın diye boş işlerle meşgul oluyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Juf

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265