Blockchain Teknolojisinin Gücünü Keşfedin!

İşinizi ve projelerinizi blockchain ile optimize edin. Deneyimli danışmanlarımız, blockchain teknolojisinin işletmenize nasıl entegre edileceğini, akıllı kontratların nasıl tasarlanıp uygulanacağını ve kripto para yatırımlarının nasıl yönetileceğini adım adım size gösterecek. İnovatif çözümlerimizle iş modelinizi dönüştürün.

Binance Megadrop Nedir Nasıl Katılım Sağlanır?

Binance Megadrop Nedir Nasıl Katılım Sağlanır?
Okuma süresi : 3 dakika

Dünya'nın en büyük kripto para platformlarından birisi olan Binance web3 alanındaki çalışmalarına hız veriyor. Yeni olarak kullanıma sunulan ürünlerde özellikle Borsanın ve Binance Chain ekosisteminin ana para birimi olan BNB kullanımı sağlanmaktadır. Buda BNB ye olan ilgiyi artırırken stake yapılması ile de dolaşım arzının azaltılması sağlanmaktadır. Binance borsasının yatırımcıları için sunduğu bir yeni özellikte lansmanı yapılacak olan projelere erken erişim imkanı sunan megadrop oldu.

Megadrop Nedir?

Airdroplar belirli görevlerin yerine getirilmesi ile yeni çıkan projelerden yada mevcut projelerden erken dönem erişim yapılmasını sağlamaktadır. Binance Megadrop lansmanı yapılacak olan projelere belirli görevler yapılması sonucu toplanacak punlar ile proje tokeninden ücretsiz alım yapılmasını sağlamaktadır.

Binance megadrop , Binance simple earn ve web3 cüzdanının sorunsuz bir şekilde entegre edilmesi ile oluşturulmuştur. Platformda bulunan launchpool bezeri bir sistem ile çalışmaktadır ancak bir çok farklı yönü bulunmaktadır. Megadrop ile yatırımcılar önceden belirlenmiş kurallara uyan web3 projelerine erken erişim hakkı elde etmektedir. Megadrop içerisinde yer alan web3 görevleri ile de binance web3 cüzdanının kullanımının da artması sağlanmaktadır.

Megadrop’a Nasıl Katılım Sağlanır?

Binance web sitesi yada uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulamalar alanından yada üst tarafta bulunan arama çubuğuna megadrop yazarak uygulama sayfasına erişim sağlanabilmektedir. Uygulama sayfasına giriş yaptıktan sonra burada megadrop sayfasında etkin olan projelerin bi listesini göreceksiniz. Burada devam eden projelerden istediğinizi seçerek görevleri yapmaya başlayabilirsiniz. Açılan sayfada projenin amacı kullanım alanı toplam arzı etkinlik süresi ile katılım sonrası dağıtım ve listeleme detaylarınına görebilirsiniz aynı zamanda görevlerden elde ettiğiniz puanlarda burada yazmaktadır.

Megadrop Puan Kazanma

Megadrop ta tıpkı platformda yer alan launchpool ve launchpad gibi yeni çıkan projelere erken erişim imkanı sunmaktadır. Ancak megadrop diğer projelerin aksine havuzdan kilitleme yapılan miktara göre token verme yerine puan kazanma ve bu puana göre dağıtımdan pay alma imkanı sunmaktadır. Megadrop programı içerisinde farklı görevler ile puan kazanım imkanı bulunmaktadır.

BNB Kilitli ürünler ile puan kazanma:

Megadrop sayfasına giriş yaptıtan sonra ilk olarak karşınıza abone olma seçeneği çıkacaktır. Burada size 30-60-90 ve 120 günlük BNB stake seçenekleri çıkacaktır. Bu seçeneklerden uygun olanı seçmeniz ve BNB stake yapmanız gerekmektedir. Stake sünesine ve miktarına bağlı olarak kazanılacak puan değişmektedir. BNB stake katılımında var ise launchpool ödüllerinin alınmasına da devam edilecektir.

Web3 Görevleri İle Puan Kazanma

Megadrop öncelikle binanca web3 cüzdanının kullanımının artması ve kullanıcıların desteklenmesini amaçlamaktadır. Bu alanda her megadrop projesi için farklı olacak görevler kapsamında kullanıcılar kendilerine uygun bir görevi seçerek etkinliğe katılım sağlayabilmektedir. Başarılı bir şekilde yapılacak görevlere göre katılımcılar etkinlik sonunda kazandığı puanlara gör kazanç sağlayabilecektir.

Laucnhpool ve Megadrop Arasındaki Fark Nedir?

Megadrop: Kullanıcılara erken erişim sağlamak ve Web3 projelerini keşfetmelerini teşvik etmek amacıyla tasarlanmış bir platformdur. Bu platform, Binance Simple Earn ve Binance Web3 Cüzdanını entegre ederek kullanıcıların ödüllendirici bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Launchpool: Binance’in yeni token lansman platformudur. Launchpool, kullanıcıların belirli varlık staking programlarına katılarak yeni tokenlere erişim sağlamasını ve tokenlerin dağıtımından ödüller kazanmasını sağlar.

Megadrop: Erken dönemdeki Web3 projelerini keşfetmek isteyen kullanıcılara yöneliktir. Kullanıcılar, görevleri tamamlayarak puan kazanır ve bu puanlarını ödüllere dönüştürebilirler.

Launchpool: Launchpool, kullanıcıların belirli staking programlarına katılarak yeni tokenlerin erken erişimine ve dağıtılan ödüllere katılmasını sağlar. Bu platform, Binance’in yenilikçi token lansmanlarına katılım için tasarlanmıştır.

Megadrop: Kullanıcıların Web3 projelerini keşfetmelerini teşvik etmek ve bu projelere erken erişim sağlamak üzerine odaklanır. Aynı zamanda kullanıcılar, görevleri tamamlayarak ödüller kazanır ve yeni projeler hakkında bilgi edinirler.

Launchpool: Launchpool, token lansmanlarına katılım için yatırımcıların odak noktasıdır. Kullanıcılar, belirli staking programlarına katılarak yeni tokenlerin dağıtımından ödüller kazanır.

Megadrop: Ödüller, kullanıcıların puanlarına bağlı olarak belirlenmekte ve belirli bir dağıtım döneminde Spot Cüzdanlarına aktarılmaktadır.

Launchpool: Launchpool’da kazanılan ödüller, kullanıcıların staking programlarına katılımlarına ve tuttukları varlıklara bağlı olarak belirlenmektedir. Bunun yanında yeni tokenlerin dağıtımı genellikle belirli bir süreçte gerçekleşmektedir.

Paylaş :

Forumdan Konular

Hamster Combat Günlük Combo Kartları 29-05-2024

Hamster Combat Günlük Combo Kartları 29-05-2024 Pr@Team Bölümü : Partnership Program Kartı Special Bölümü : Lambo for a Hamster Kartı ( New Kart ) Special Bölümü : Web3 Academy Launch Kartı ( New Kart )
Devamını Oku

Hamster Kombat Kombo

Hamster Kombat Kombo için bundan sonra ayrı konu acmayalım lütfen. Kombolari bu konu altina cevap olarak atabilirsiniz. ( Yeni kelime bulmaca dahil)
Devamını Oku

Fareler Dünyayı İstila Etti :)

Bu yukarıda görmüş olduğunuz kucaklarını açmış şekilde gülümseyen sevimli fare tüm dünyayı esiri altına almaya kendi adamış vaziyette :) Hamster combat telegram üzerinden katılım sağlanan ve oynanan çevrim içi bir oyundur. Oyunda kullanıcılar bir ceo olarak borsalarını
Devamını Oku

Satoshiturk Kurban Bayramı Yarışması

Satoshiturk 'un değerli kullanıcıları forumumuza ait sosyal medya hesaplarının gelişmesi ve daha çok kişiye ulaşabilmenin ana amaç olduğu yeni yarışmamız ile karşınızdayız. Yarışma 03/06/2024 saat:00.00 ile 24/06/2024 saat23.59 tarihleri arasında gerçekleşecek ve herkesin katılımına açık olacaktır. Yarışma sonucunda ödül almaya hak kazanan kullanı
Devamını Oku

UEFA Şampiyonlar Ligi * Dortmund vs Real Madrid Maç Tahmini * Sizce Kupayı Kim Kaldıracak

UEFA Şampiyonlar Ligi Final Maçı Dortmund vs Real Madrid Maç Tahmini Yapay zekaya göre Şampiyonlar Ligi Finali'ni yüzde 60 ihtimalle Real Madrid normal sürede kazanacak. Borussia Dortmund'un kupaya ulaşma oranı ise yüzde 18. Maçın uzama ihtimali nin Dortmund un kazanma ihtimalinden daha yüksek Ancak Daha Önceden Yapay Zekanın 2024 yılında Ku
Devamını Oku

Euro 2024 (Avrupa Futbol Şampiyonası)

Satoshi Türk forumunda, hakkında bilgi alabileceğimiz, güncel durumu takip edebileceğimiz ya da görüş ve fikirlerimizi paylaşabileceğimiz bir konu olmadığını fark ettim. Bu konuyu da bu sebeple açıyorum
Devamını Oku

Ücretsiz King Gaming Cards NFT

Toplam 6 kişiye ücretsiz olarak King Gaming Cards için kart paketi veriyorum. Paketin içerisinden rastgele 2 adet kart çıkmaktadır. Tek yapmanız gereken konu altında ücretsiz NFT talep ettiğinizi belirtmek. Sonrasında size öze
Devamını Oku

Kodlama ile Presale ve Airdrop Yaratma

Merhabalar. Sizin en son token yaratma ile ilgili videonuz gibi presale ve airdrop yaratmak için de bir videonuz olsa harika olurdu. Techaddict diye biri youtube videoları yapmış fakat yeterince detaylı değil benim gibi kodlama bilmeyenler için. Kendi siteme istediğim tarzda bunları ekleyebilmek isterdim. :)
Devamını Oku

Ücretsiz Ace Gaming Cards NFT

Toplam 6 kişiye ücretsiz olarak Ace Gaming Cards için kart paketi veriyorum. Paketin içerisinden rastgele 2 adet kart çıkmaktadır. Tek yapmanız gereken konu altında ücretsiz NFT talep ettiğinizi belirtmek. Sonrasında size özel
Devamını Oku

Türkiye'de Kripto Paralar Vergilendirilecek

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) kripto paralarla ilgili yasa teklifinin görüşüldüğü süreçte, farklı partiler arasında kripto paralardan elde edilecek gelirlerin vergilendirilmesi konusunda anlaşma sağlandı. Sözcü gazetesinden Erdoğan Süzer'in haberine göre, CHP, İYİ Parti,
Devamını Oku

Blockchain Teknolojisinin Gücünü Keşfedin!

İşinizi ve projelerinizi blockchain ile optimize edin. Deneyimli danışmanlarımız, blockchain teknolojisinin işletmenize nasıl entegre edileceğini, akıllı kontratların nasıl tasarlanıp uygulanacağını ve kripto para yatırımlarının nasıl yönetileceğini adım adım size gösterecek. İnovatif çözümlerimizle iş modelinizi dönüştürün.

İlginizi Çekebilir