Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Adbtc Sitesi İle Sitenizin Tanınırlığını Arttırabilirsiniz.

Ocean

Çavuş
Bu sitede hem reklam izleyerek kazanç sağlayabilir hem de reklam veren olarak üstelik hiç para yatırmadan izlediğiniz reklamlardan elde ettiğiniz kazançlarla kendi sitenizin reklamını verebilirsiniz.
Şu an minimum 100 satoshiye ulaştığınızda, bu ortalama 2 günde toplamda 10 dakikanızı ayırarak kazanacağınız bir miktar, kendi sitenizin reklamını verebiliyorsunuz bu sitede.
Sitenin linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

adbtc kasım 2016 yılında açılmıştı ve açıldığı an, ilk üyelerinden biriydim. Hala aktif olarak ta kullanıyorum, bir ara ref alma ve satma özelliği vardı. Yeni refleri takip eder, aktifliğine bakarak satın alır ve bir ay sonra 3 katına satardım.

Siteyi düzenli kullananlar günlük ortalama 150 satoshiye ulaşır, reklamların çoğunu izleme zorunluluğu yoktur. Sağ üstteki raiting puanı ne kadar yüksek olursa size gelen reklam değeri ve sayısı o kadar artar.

adbtc kasım 2016 yılında açılmıştı ve açıldığı an, ilk üyelerinden biriydim. Hala aktif olarak ta kullanıyorum, bir ara ref alma ve satma özelliği vardı. Yeni refleri takip eder, aktifliğine bakarak satın alır ve bir ay sonra 3 katına satardım.

Siteyi düzenli kullananlar günlük ortalama 150 satoshiye ulaşır, reklamların çoğunu izleme zorunluluğu yoktur. Sağ üstteki raiting puanı ne kadar yüksek olursa size gelen reklam değeri ve sayısı o kadar artar.
Katılıyorum gayet güzel ve düzenli takip edildiğinde iyi kazançlar elde edilebilecek bir site.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri