Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yardım Artış/Düşüş Öncesi Gözüken Durumlar

Merhaba, Futures üzerinden al-sat yapan bir bot yapıyorum. Her yapılan hata stratejimin gelişmesini sağlıyor fakat sebebini bilmediğim durumlara çözüm üretemiyorum bu konuda bana yardımcı olmanız için kullandığınız yöntemleri veya tekniklere ihtiyacım var. En azından düşüş/artış öncesi beklenti oluşturacak bir durum bile bana yardımı olur.

Örnek olarak;
2 tepe/2 dib formasyonu ve Rsı 20-70 gibi görünümler bize sonraki izlenecek yol hakkında ciddi bilgiler verdiğini çoğu kişi bilir. Tabi kesin değildir sadece tahmin. Bunun gibi formasyon osilator vs. olabilir. Detaylarla uğraştırmak istemem isim vermeniz bile benim için yeterlidir. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Not: Kullandığım yöntem, BTC hacmine ve ADX değerlerine bağlı kalarak trendi belirleyip Altcoinlere L/S Pozisyonu için en uygun RSI durumunda işlem açması.

Forumda belirli tekniklere ve indikatörlere sadık kalarak futures pozisyonları açan çok kullanıcı yok sanırım ama umarım fikir alışverişi yapacak birileri vardır.

hocam belki indikatörlerden bagımsız ama bir arkadaşım sosyal medya puanlaması yapıyordu twitterde o coinin gün içinde ne kadar aratıldığına, bu sayede hype olacak coini buldugunu söylüyordu

hocam belki indikatörlerden bagımsız ama bir arkadaşım sosyal medya puanlaması yapıyordu twitterde o coinin gün içinde ne kadar aratıldığına, bu sayede hype olacak coini buldugunu söylüyordu
Sanırım ilk kendimi tanıtmam gerekiyordu. Borsada kendi fikrim olmadan al-sat yaparak para kazansam bile bu beni birine muhtaç biri yapar. Ben zaten gerçek hayatımda kimseye muhtaç kalmadan yaşamanın peşinde olduğum için bu sektöre girdim. Dediğin kişi veya başka başarılı birinin bu işte kazanıyorsa olması benim de yapabilme imkanımı gösterir sadece yeterli düzeyde değilimdir. Kısaca bu işin para kazanma kısmı yerine tüm detaylarını öğrenme peşindeyim. Yine de önerin için sağol .

Forumda belirli tekniklere ve indikatörlere sadık kalarak futures pozisyonları açan çok kullanıcı yok sanırım ama umarım fikir alışverişi yapacak birileri vardır.
Her teknik kullanılmaya değerdir. Spota uygun şekilde çalışıyorsa futures için biraz deneme yanılma ile uygun bir ayara getirmek gereklidir. Şuan adx ve rsi yı normal değerlerin dışında kullanıyorum hatta belirli bir kaç coinin kendine özel ayarları bile var. Borsa değişken ve tahmin edilmesi zor bir psikolojik durumla ilerlediği ve bunu değiştirecek güce sahip olmadığımız için buna uyum sağlayacak ayarlara getirmek gerekli. O yüzden bildiğin bir şey varsa söylemenin bana yardımı dokunur. Teşekkürler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,313
Kullanıcılar
6,684
Son üye
lncSnpr
Geri