Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Az miktarla coin nasıl alınır ? YARDIM

hk0nline

Uzman Çavuş
Merhaba arkadaşlar örneğin try paritesinde 10 tl ile istediğimiz coinden az miktarda alabiliyoruz , ama ne yazık ki her coin try paritesinde bulunmuyor.
Diğer paritelere geçincede busd paritesinde 10 dolar bnb paritesinde 0.05 vb. miktar ile almamızı istiyor. Bu durumu nasıl aşarız ? Örneğin WIN almak istiyorum.
ama en az 10 busd ile almam gerektiği için alamıyorum yardımcı olabilecek veya yol gösterebilecek biri varmı ? şimdiden teşşekürler.

Not : Binance global kullanıyorum.

sorularımızın cevabını olduğunu düşündüğümüz yorumları, lütfen doğru yanıt olarak işaretleyelim.

Böyle 10-20 ufak ufak sepet yapabilirsiniz arkadaşlar 10 yıl sonra güzel şeyler olma ihtimali Milli Piyangodan para çıkma ihtimalinden daha fazladır. Bir arkadaş uzun yıllar önce çok uygun miktardan aldığı 202 tane ethereumla 1 ay önce zengin oldu :)

Böyle 10-20 ufak ufak sepet yapabilirsiniz arkadaşlar 10 yıl sonra güzel şeyler olma ihtimali Milli Piyangodan para çıkma ihtimalinden daha fazladır. Bir arkadaş uzun yıllar önce çok uygun miktardan aldığı 202 tane ethereumla 1 ay önce zengin oldu :)
Maşallah, 4 milyon TL...

Minimum miktar aldığım chz 20-25 TL`lik almıştım şuan 1500 liraya yakın para olmuş (Düşük paralara bu iş yapılmaz diyenlere bakma herkesin bütçesi farklı ben 10 coin alacağıma 100 coin alırım daha düşük fiyattan alırım demiştim)
ben sepet yaparken BTC paritesi kullanıyorum en düşük 0,0001 btc istiyor ben başladığımda bu işlere o değer 10-15 lira falandı şimdi ise 50 lira oldu :)

bu arada ilk 20de olan coinleri alıp bir şey bekleme (Yükselebilir ama 100 kat yapamaz yapması için bitcoinin de çok yükselmesi lazım) mesela doge gibi. Ben chz aldığımda ilk 100de bile değildi kim bilir kaçıncıydı.

Merhaba arkadaşlar örneğin try paritesinde 10 tl ile istediğimiz coinden az miktarda alabiliyoruz , ama ne yazık ki her coin try paritesinde bulunmuyor.
Diğer paritelere geçincede busd paritesinde 10 dolar bnb paritesinde 0.05 vb. miktar ile almamızı istiyor. Bu durumu nasıl aşarız ? Örneğin WIN almak istiyorum.
ama en az 10 busd ile almam gerektiği için alamıyorum yardımcı olabilecek veya yol gösterebilecek biri varmı ? şimdiden teşşekürler.

Limitler belirli düzeyin altında olmuyor ancak zamanında bu yöntemi limit bazında para aktarıp daha sonra bir kısmını çekim yaparak kullanacağı miktarla yatırıma devam ediyorlardı.

Paribu yu kullan bence

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735