Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bedava günlük 0.75$ kazan / 7 gün boyunca

Morkolips

Kıdemli Çavuş
Türk sitesidir ponzi değil yanlış anlaşılmasın web sitelerini ziyaret ediyorsunuz 0.75$ olunca çekiliyor , kayıtta 0.5$ hediye veriyor 0.25$ da 10 dk da kazanılıyor . Papara ve ibana cekebiliyorsuniz

8cc97c930f69291ab43d7.jpg

Düşer hocam düşmezse sahibine söylerim
Öyle söylemekle olacak iş değil. Önce odemelerini takip etmeleri gerek. Ben nasıl bu sitede takip edip her Ödeme talebini talep yapıldığı anda haberim olabiliyorsa onlarında olmali. Ödeme gerçekleşti diye mail alıp ödeme almamak bir hata.

Yoksa ödemesinde değilim. Paylaşılan sistemleri genelde denerim. Bu şekilde olursa Scam kategorisine taşırım.

Öyle söylemekle olacak iş değil. Önce odemelerini takip etmeleri gerek. Ben nasıl bu sitede takip edip her Ödeme talebini talep yapıldığı anda haberim olabiliyorsa onlarında olmali. Ödeme gerçekleşti diye mail alıp ödeme almamak bir hata.

Yoksa ödemesinde değilim. Paylaşılan sistemleri genelde denerim. Bu şekilde olursa Scam kategorisine taşırım.
Yeni çıktı hocam daha geçen o yüzden

Yeni çıktı hocam daha geçen o yüzden
Yeni ciktigimizda da anında haberimiz oluyordu ödeme taleplerinden. Zor şeyler değil bunlar. Önceliklerinin ödeme olmadığını gösteriyor benim gözümde.

Ödeme tutarlılığı bu piyasada herşey neredeyse. Biz sözümüzde durdugumuz için bu güvene sahibiz. Yoksa bugün var olup yarın olmayacak bir proje olurlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,237
Kullanıcılar
6,699
Son üye
kurt04
Geri