Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance'da İtibari Para (USDT/BUSD) Listelenmelerinin Coin Fiyatlarına Olumlu Etkisi

EfeKaan

Üstçavuş
Merhabalar, 30.04.2021 tarihinde binance'da USDT ve BUSD pariteleri eklenen BAKE, BURGER ve SLP altcoinler itibari paranın listelenmesiyle birlikte %50-%100 arası bir artış yaşamış.

Daha öncesinde sadece ETH veya BNB ile satışı yapılan coinlerin bu örneklerle birlikte, duyurulduktan ve listelendikten hemen sonra kısa vadede artabilme ihtimalinin olduğunu düşünüyorum. Artışın da USDT ve BUSD paritelerinin eklenmesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber duyuru yapıldıktan itibaren güzel bir seviyede ETH veya BNB ile girilip USDT listelenmesi ile güzel bir yerden geri çıkılabilir.

Binance Türkiye Sayfasından Sabah 9-10 arasından duyurusu yapılmakta, bu gibi duyuruları fırsat buldukça paylaşacağım. Siz de takip edip bu şekilde fırsatları kollayabilirsiniz.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Çok ilginç, ben arkadaşıma $1,00'den bayağı BAKE aldırmıştım, o yönden sevindirmişti. Bunun fiat paritelerinin açılmasıyla alakalı olabileceğini hiç düşünmemiştim açıkçası.

Yeni fiyat paritesi geldiğinde hacmi yükseliyor normalde btc kurunda 30 btclik hacmi olanlar usdt gelince 100 btclere kadar çıkabiliyor (24 saat hacim) bu da fiyata ciddi oranda etkiliyor.

Bu konuyu güncele çıkarmanız iyi oldu, unutmazsak takip edilecek bir bilgi daha. Bu bilindik bir durumsa, biz yeni keşfediyorsak, açıklandığı anda hızlı davranmadıktan sonra bi yararını göremeyebiliriz. Bir kaç projede izleyelim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,383
Kullanıcılar
6,696
Son üye
obix
Geri