Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitci 'de Yeni Dönem Yeni Token Bitci X Exchange (BTX) Ön Satışı? BTX Nedir?

Aslında ilk çıktığı dönemde de büyük yanlisliklar var. O dönemi hatırlıyorum. Kimse maksimum aradan bahsetmezken fiyat sisiriliyordu uçacak kaçacak diye. Whitepaper okuma adetimiz yok malum. O kadar söyledim bu arz ile bu fiyat olamaz. Daha yeni çıktı ilk 50 de olması lazım bu fiyatla diye. Dinleyen olmadı. Ben çıktım büyük bir karla ve bitci bir daha o seviyelerin yanına bile yaklasamadi yakım mekanizması eklemelerine rağmen. Bir sürü mağdur oluşturdular.

Sponsorluk olayını çok büyüttüler o dönemde. Bahsettiğim kendilerine sponsor olan değil bunların sponsor oldukları. Paraya bakan bir iş sadece. Anlatamadik. Sonrada bu noktadayız.

Bir sürü böyle proje var. Bakın bu böyle olmaz dedik demediklerini bırakmadılar sonrasında hak verdiler. En yakında HSX isminde proje var. Bir seyler yanlis dedikçe körü körüne savunanlar şuan haklısınız diyor.

Çok yanlış işler yaptığı konusunda hemfikiriz. Ancak bu yanlış işler arasında yaptığı tek doğru piyasaya çok yönlü girisiydi. Porfoy zenginliği ve adını duyurmasiyla ki sanırım burası umutlandiginiz yer oluyor hocam, global piyasada adından söz ettirdi. Huobi üzerinden yapılan bitci vb
Listelemeler de yine farklı bir dönemin güzel calismalari. Ancak şu dönem sadece para toplama dönemi gibi geliyor bana. Sürekli token bas sat. Fiyatlar yerlerde borsa çöp token dolu.
Kesinlikle aynı fikirdeyim. İlk giriş, agresif medya, TV, stad reklamları ile olabilecek en iyi marka tanıtımı yaptılar, ama özellikle son bir yıldır rezalet ötesi bir yönetim sergileniyor. Yahu tamam çöp projeleri her borsa listeliyor tamam da adamların avatarlarını bile kopyalayıp çakma token ürettikleri bitci doge (Boge), bitçi Pepe (Bepe) ne yahu. Asılları zaten amaçsız projelerin taklidi ne olabilir ki diye aklım mantığım almıyor derken kendi borsasının ana coinini bile tedavülden kaldırmayıp yenisini üretince dedim burası artık çöplük bile değil bariz vurguncuya dönüştüler. Çöpün bile hurdada geri dönüşüm değeri var bunlar onu bile değersizleştirecek hamleler ile sadece fon toplama derdine düşmüşler.. açıkçası en son geçen hafta uzun zamandır tuttuğum bitcileri (kendimce yüklü miktarda) %20+ zarara sattım iyiki de satmışım şu an bile zarardan %10+ kardayım.. ve maalesef içerde kalanlara geçmiş olsun diye düşünüyorum zira göstermelik gel gel pump'ı belki olur olsa da kalıcı olmaz daha da aşağılara gider yönü diye düşünüyorum umarım yanılırım ama atalar boşa dememiş. Görünen köy klavuz istemez. Durum ortada..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri