Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin (BTC) AL-SAT Sinyalleri 21.03.2024

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhaba arkadaşlar. Kısa bir son durum bilgilendirmesi yapayım dedim fırsat bulmuşken.

Bitcoin biraz daha aşağılara gidecek. Güzel bir yükseliş için iyi bir düzeltme ile arkasında iz bırakmaması gerek. Düzeltmelerle alternatif coinlere de fırsat vermiş olacak. Fark ettiyseniz bir süredir altcoin grafkkleri ile Bitcoin grafikleri eş zamanlı hareket ediyor. Bu piyasanın artık hazır olduğu anlamına geliyor.

Sırada günlük grafiklere SAT sinyali gelmesi var. Geldi bile aslında. Alın bakın.

TradingView_Screenshot_1711053337446.jpg

Bu günü hafif yukarı bakarak geçirdi; fakat günlük grafikteki SAT pozisyonu ortalamaları aşağıda tutuyor. Bu nedenle insanlar giriş çıkış yapmakta tereddüt ediyor. Hareketsizlik daha zor yatırımcı için.

Şimdi olacaklar şunlar:

Bitcoin yavaş yavaş 64896$ seviyesini test edecek. Burası çok güçlü bir destek değil. Burada biraz oyalanırsa şansı var olacak. Olmazsa aşağıda 61779$ var. Sonrasında 58354$ geliyor. Burası daha güçlü bir destek seviyesi. Buradan yukarı yönelme ihtimali daha yüksek. Daha aşağıda 52640$ ve 48216$ seviyeleri güvenli bölgeler. Buralarda yatırımcı artık özgüven kazanabilir. Düşüşler gerçekten iyi fırsat verir. 52640$ iyi takip edilmeli. Buranın dibi 42000$ seviyesi. Orası ise geçmiş yazılarımda bahsettiğim daha eski desteklere yol açıyor. Dikkat.

Yukarı bakması halinde bu seviyeler tek tek aşılıp ATH dediğimiz 73777$ seviyesini geçer. Sağlam bir direnç değil. Dahası var. 74, 78, 83, 90, 93 ve dahası ise sırasını bekliyor.

Analiz uzun vadeldir. Hemen yarın veya öbür gün tüm bunlar olacak diye bir şey yok. Kendi analiz ve yöntemlerinizi kullanın.

Kolay gelsin.

İşte tadindan yenmeyecek bir analiz daha :)

Çok güzel bir tüyo barındırıyor okuyana. Kolay kolay yapmazsın sen hocam bunu :)

Hep beraber çok kazanacağız hocam. Geçen dönemlerde olduğu gibi. 😊

Beklediğim mesaj, içeriğinde, "beklediğim gidişatı anlatır şekilde" yazıldı sonunda. Üç aşağı, beş yukarı aynı şeyleri düşünüyordum. Hocam da tasdik etmiş oldu. :coffee:

Şimdi sırada uygulamaya koymak var. Adım adım.. Acele etmeden.

YTD.

Analiz güncel arkadaşlar. Günlük SAT sinyali devam ediyor. Bitcoin 69000 üzerinde kalmaya devam ederse yarın ya da ertesi gün AL pozisyonuna geçer ve tutun bakalım tutabilirseniz. Yapamazsa da seviyeleri yukarıda belirttim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,188
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri