Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin (BTC) Grafiklerinde Pozisyon Değişikliği 22.10.2023

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhabalar. Bitcoin yukarı yönlü hareketlerine devam ediyor. Hafta sonu kapanışına yakın yukarılarda kalması önemli. Bulunduğumuz haftaya geçenlerde dikkat çekmek istemiştim. Şu an istediğimiz hareketle haftayı kapatmak üzere. Tabii istediğimiz eğer yükseliş ise. Bana kalırsa biraz daha aşağılarda takılması daha iyi olurdu. Benim istediğim düşük olması yönünde. Neyse.

Şu anda 29900$ civarında yavaşladı. Ağır ilerlemesi gerekiyor zaten. Şişmeden adım atması, panik havasını bertaraf edip güven sağlar. Uzun süredir yükselemeyen ve halen çok riskli olan bir Bitcoin'den bu beklenir.

TradingView_Screenshot_1697996436410.jpg

Günlük grafikte yerini sağlam tutmaya çalışıyor. Şimdilik durum iyi. Yarınki günlük mum, 4 saatlik satışlar görmeden açılırsa fiyatların biraz daha yukarı çıkma şansı olur.

Haftalık grafikte ise durum daha farklı. Her şey normal giderken haftalık grafik sürekli fiyatları aşağı çekme ümidiyle hareket ediyordu. Şimdi ise hafif olsa da yüksek fiyatlara olumlu yanıt vermeye başladı. En azından 32950$ seviyesini görmesi gerek. Sonrasında 34800$ dehşet iyi gelir.

TradingView_Screenshot_1697996451129.jpg

Son yazımda belirttiğim 29230$ direnci geçilmiş olsa da kırılmış sayılmaz. Geçmişe dönük yazılarıma bakarsanız kırlma aşamalarını öğrenebilirsiniz. Kırılma için daha bir ay gibi bir süre var. Haftalık grafik ise henüz net olarak AL pozisyonuna geçmedi. Dikkatli olmak gerek.

İyi forumlar.

Analizinize katılıyorum hocam.

Ama;

İran ile ABD/İsrail arasında galiba savaş çıkacak. Bu cümlemi not edin. Şimdi kaynak veremiyorum ama artık hazırlıklar tamam gibi malesef.

Hakkımızda hâyrlısı olsun. 😟

YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn