Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin'in Ölüsü Ne Kadar?

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhabalar. Bir süredir yoğun işlerimden dolayı bir türlü yazamadım. Sürekli buradayım. Okuyorum hatta bazen birkaç paragraf bile yazıyorum; fakat tamamlayamadığım için öylece kalıyor. Bu gün yayınlayacağım. :)

Bitcoin 395 günden fazla süren bir düşüş trendinden sonra Aralık ayından itibaren yükseliş kanalını açtı ve halen bu kanalda kalmaya çalışıyor. Ana düşüş kanalı 15 bin civarında son buldu ve şu an Ölü Bitcoin, 26 bin Dolar. Son yazdığım yazıda Bitcoin yükselişi için herhangi bir engel kalmadığını söylemeden önce 30 binin bile çok çok ucuz olacağını söylemiştim. Halen o minval üzereyiz. Şimdi biraz grafik balalım.

BİTCOİN HAFTALIK GRAFİK
TradingView_Screenshot_1693082017395.jpg

Düşüş kanalında düşüşler uzun, yükselişler kısa sürer. 2023 yılının başlarına kadar böyle oldu. Sonrasında yükselişler uzun, düşüşler kısa sürmeye başladı. Şu an haftalık düşüş kanalı bşladı. Biraz daha devam eder ve yükselişe başlar. Neden demeyin anlatmam çok uzun sürer. Yazamam. 😔

BİTCOİN AYLIK GRAFİK
TradingView_Screenshot_1693082107449.jpg

Aylık grafikte görüldüğü gibi Bitcoin tarihinin en uzun düşüş trendi gerçekleşti ve bitti. Şimdi sıra daha uzun sürecek bir yükseliş trendine mi geldi dersiniz? Bir önceki yükseliş kanalı en uzun olanıydı. Ondan önceki düşüş kanalı da en uzun süren olmuştu. Şimdi sıra.... derken "hemen yarın" değil. Gidip evi barkı satmayın. 😂

Herkese iyi akşamlar dilerim.

Son düzenleme:
Hocam hoş geldiniz. Gözlerim arıyor sizi. Teknik analizsiz olmaz bu iş. Gerçekten analizlerini dikkate aldığım ender insanlardan birisiniz. Çok teşekkürler.

Bu kadar özletme kendimi hocam.
Ne diyorsun balıklama atlayalım mı yani :)
Bitcoin için artık 1000$ tutarındaki hareketler çok ufak kalıyor. Hatırlarsın; biner biner giderdi. Artık 3-5 biner gitmeye hazırlanıyor. Biraz daha vakit. Çok az.

Hocam hoş geldiniz. Gözlerim arıyor sizi. Teknik analizsiz olmaz bu iş. Gerçekten analizlerini dikkate aldığım ender insanlardan birisiniz. Çok teşekkürler.
Hoş buldum. Çok teşekkür ederim. 😊

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri