Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Chainlist.org nasıl kullanılır ?

immortal_code

Yarbay
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar;

Sitenin amacı oldukça basit aslında... Kullanıcıları doğru zincirlere (ağlara) bağlamak için güzel bir ara yüz kullanılmış. Yapmanız gereken çok basit. Search network kısmından aradığınız ağı seçtikten sonra connect wallet seçtiğinizde , kullandığınız cüzdan metamask adresinize giriş yapıyorsunuz.

Aşağıdaki örnekte olduğu gibi shiba networku arattıktan sonra 'add to metamask ' seçtik. Network name, network URL ve Chain id kısmı otomatik olarak karşımıza çıkıyor. Sonrasında approve dediğimizde ilgili ağ cüzdanımıza ekleniyor. Kullanımı bu kadar basit. Umarım faydalı olur bu bilgiler. Özellikle testnetlerle uğraşan arkadaşlar için oldukça faydalı olacaktır.

Sitenin linkini de https://chainlist.org/ buraya bırakalım.

Bol kazançlar

1640288692289.png

chainlist önemli bir yere sahiptir ve yeni projeler buraya kaydını yaptırmak için çaba göstermektedir.

hiç dikkat etmedim tarihe :)

google'da bir şey araştırırken karşıma çıktı.

fakat chainlist farklı kullanım amaçları vardı bunlara değinilmemiş :) tam değinecektim, dedim dur, başlarsan işin içinden çıkamazsın geniş bir zamanda değinirsin :)

bu yüzden konu güncel kalsın bilen arkadaşlar şenlendirir belki diye düşündüm.

hiç dikkat etmedim tarihe :)

google'da bir şey araştırırken karşıma çıktı.

fakat chainlist farklı kullanım amaçları vardı bunlara değinilmemiş :) tam değinecektim, dedim dur, başlarsan işin içinden çıkamazsın geniş bir zamanda değinirsin :)

bu yüzden konu güncel kalsın bilen arkadaşlar şenlendirir belki diye düşündüm.
Senin kadar bilen yoktur hocam :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri