Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Crypto.com'un CEO'su: Bitcoin Halving Öncesi Satış Bekleniyor [YTD]

staluer

Kıdemli Üstçavuş
"Create an image related to Bitcoin halving."
📉 Bitcoin Halving Öncesi Satış Bekleniyor

🔍 Crypto.com'un CEO'su, Bitcoin'in yaklaşan yarılanması ile ilgili olarak bazı satışların olacağı konusunda uyardı ve "dedikodu al, haber sat" stratejisini öne sürdü. Şu anda Bitcoin piyasasında yaşananların önceki döngülerle benzerlik gösterdiğini belirterek, "Şahsen önümüzdeki altı ay içinde harika bir performans bekliyorum" dedi.

📈 Crypto.com'un kripto ticaret platformu CEO'su Kris Marszalek, Bloomberg'e verdiği röportajda, yaklaşan Bitcoin yarılanmasının ve spot bitcoin borsa işlem fonlarının (ETF'lerinin) Bitcoin fiyatı üzerindeki olası etkisini tartıştı.

📊 "Şu anda bir genel konsolidasyon aşamasının olduğunu düşünüyorum, bu önceki döngülerle benzer. Bitcoin yarılanmasını takip eden altı ay içinde oldukça iyi hareketler bekliyorum" diyen Marszalek, yarılanmadan sonra ne olacağını, spot bitcoin ETF'lerinin Bitcoin talebi üzerindeki etkisini ve bunun madenciler tarafından satılan piyasaya gelen azalan Bitcoin miktarını azalttığını belirtti. Ancak, "Birkaç gün veya bir hafta içinde fark etmeyecek. Ancak altı aylık bir dönemde, önemli bir fark yaratır" diye uyardı.

💼 Spot bitcoin ETF'lerinin kripto piyasa yapısını nasıl değiştirdiğine dair yorum yaparak, bunların kesinlikle değiştirdiğini belirtti. "Bunlar önceden mevcut olmayan akışlardır, bu yüzden bu döngü sırasında muhtemelen Bitcoin fiyatlarının perakende faaliyet veya küçük yatırımcı faaliyeti mi yoksa kurumlar mı tarafından yönlendirildiği oranı değişmektedir" dedi.

📈 "Bitcoin fiyatının devam eden bir şekilde yükselmesini ve BTC fiyatını neyin daha yükseğe taşıyabileceğini bekliyor musunuz?" sorusuna cevap olarak, Crypto.com patronu şunları söyledi: "Tekrar, bunun bir konsolidasyon dönemi olduğunu düşünüyorum. Önceki döngülerde tam olarak bunu gördük, bu nedenle bu varlık uzun bir süre tutmak istediğiniz bir varlıktır. Yıllarla ölçmelisiniz, hatta on yıllarla ölçmelisiniz. Bu nedenle, bu tür bir zaman çizelgesine sahip herkese portföylerine eklemelerini kesinlikle öneririm."

📊 Yönetici son olarak, "Şahsen önümüzdeki altı ay içinde harika bir performans bekliyorum" dedi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

#Bitcoin #Kripto #Yatırım #BitcoinHaberleri #KriptoPara #Finans #YatırımStratejisi #Blockchain #BitcoinETF

uU62f86BRKmxKuM4EFCnkA.jpg

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri