Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Digiverse (DİGİ) Coin Nedir ve Ön Satışı?

Genel Amacı
Metaverse, Dex, CEX, lauchpad, tokenator, NFT,
Kripto Para Tam Adı
Digiverse
Kripto Para Kısa Adı
DİGİ
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2024
Web Sitesi
https://digiversecrypto.com/

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
indir.jpg

Projeyi anlatmaya başlamadan önce Whitepaper'ı incelediğimde şuanda @Vonzarovich ve @Bazinga hocalarım ile uzun süredir cebelleştiğimiz bir Türk Projesine çok benzediğini ve neredeyse yapılmak istenilenlerin aynı olduğunu belirtmek isterim. (Onlar anladılar ama yine de belirtmeden geçemeyeceğim tabiki METATİME)

Digiverse bir Türk projesi olarak gelişim sürecini tamamlamış gerekli yatırımları toplamış ve 5 farklı lauchpad platformunda launchpad yapılacak ardından da biri dex olmak üzere 4 cex platformda işleme başlayacağı belirtilen Digiverse (DİGİ) coin. Digiverse Antalya merkezli The Lend Of Legens eğlence merkezi içiserinde aynı isimle faaliyet gösteren bir turizm işletmecisi ile kripto alanında yazılım ve proje geliştirmeleri yapmış ( Başarılı ve başarısız projelerini her gün dinlediğim) Siber güvenlik uzmanı ile Ekonomist bir yönetim kadrsosunun başında olan farklı milletlerden gelişimcilerin bir ürünü.

Proje ana odağında aslında ana faaliyet alanı olan Turizm sektörü geliyor. truizm malum ülkemizin önemli gelir kaynakları arasında yer alıyor ancak özellikle son dönemlerde Dünya çapında yaşanan kriz ve Rusya-Ukrayna savaşı ile birlikte önemli turist gelen ülkelerde sıkıntılar meydana geliyor. Bu anlamda Dgiverse ilk olarak Rusya gibi Dolar kullanmayan ülkelerden turistlerin DİGİ coin ile ödeme yapabilmelerini amaçlarken. Oluşturulacak olan metaverse platformu ile de global pazarlarda Türkiye otelleri ve turistik merkezlerinin tanıtımı sağlanacak. Proje ile ilgili yapılmak istenilen aslında bir turistin gelmeden kalacağı oteli odasını, hizmetleri tıpkı orada yaşıyormuş gibi içinde olması ve ona göre hizmetini satın almasına yönelik.

Digiverse whitepaperde da göreceğiniz üzere sadece bunlardan bahsetmiyor. Bir kripto para platformu yani borsa oluşturulması bu borsanın ana coini olarak tıpkı BNB gibi digi coin kullanılması, lauchpad sistemlerinin oluşturulması, token oluşturma sistemi, rela estate, metaverse, gamefi, social fi, dex platformu oluşturulması gibi kripto para alanında kullanılan neredeyse tüm terimlerde hizmet verilmesi amaçlanmaktadır. ( İşte tamda bu alan METATİME ile aynı)

Digiverse 9 ocak itibari ile İXİRPAD, DAO STARTER, Kommunitas, Spores, Kingdom Stater platformları üzerinden İDO süreçlerini gerçekleştirerek. Ardından Pancakeswap, Coinw, Bitmart ve iki farklı Tier 1 borsada daha işlemlerine başlayacak.

Digiverse ile ilgili whiteper ve türkçe litepaper için aşağıda bulunan bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

Not: Yatırım tavsiyesi içermemektedir. Proje ekibine başarılar dilerim umarım bahsettikleri tüm alanlarda başarılı olurlar.

Atalarım ve emanetleri ile Türk olmaktan ve bu ülkede yaşamaktan Gurur duyuyorum, Fakat Blockchain projelerinde Türk projesi, yerli proje, milli proje ifadelerini görünce ben bizzat kaçıyorum.

Korkmayın sizde kaçın en azaından paranızı kaybetmezsiniz,
Fakat kaçmazsanız olan paranızı kaybedersiniz seçim sizin.

Atalarım ve emanetleri ile Türk olmaktan ve bu ülkede yaşamaktan Gurur duyuyorum, Fakat Blockchain projelerinde Türk projesi, yerli proje, milli proje ifadelerini görünce ben bizzat kaçıyorum.

Korkmayın sizde kaçın en azaından paranızı kaybetmezsiniz,
Fakat kaçmazsanız olan paranızı kaybedersiniz seçim sizin.
Çok güzel özetlemişsin hocam :)

ama hocam yaparsa kaçmadan gireriz eğer piyasadan vurgun yaparsam hocamın başında olduğu bir şey yapmak isterim

benim acelem yok.

Önceliğim SatoshiTURK ve üyelerin bilinçlenmesi,
Buradaki insanlar, üyelerimiz veya dışarıdan korkup üye olmayan takipçilerimiz tam anlamı ile bu teknolojiyi öğrensin istiyorum.

İleride biz bir şey yaptığımızda karşımıza çıkacak sorular en azından bilinçli sorular olur.

Birisi çıkıyor, Şunu yapacağız, bunu yapacağız, metaverse elmaı yerse, web3 atlaması pek güç vs... diyor. Hobaaaa herkes orada..

Bugün SatoshiTURK ile birşeyler öğrenenler en azından ileride bilir ki biz yaş tahtaya basmayız buna göre sorular oluşur beklentiler oluşur.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri