Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Faucetpay Sitesinde Kazanilan Coinleri Swap Yapabilme Özelliği

Ocean

Çavuş
Arkadaşlar faucetpay sitesi musluk sitelerinden kazandığınız coinlerin içinde bulunduğu cüzdan diye tarif edilebilir. Buradaki kazandığınız coinleri swap yapıp geleceğinin parlak olduğunu düşündüğünüz coine çevirebilirsiniz. Örneğin musluk sitesi size x isimli coinin satoshisini gönderdi ama siz x isimli coinde tutmak istemiyorsunuz y isimli coinde tutmak istiyorsunuz paranızı o zaman x isimli coininizi y' ye çevirebilirsiniz.
Diyelim ki istediğiniz coin faucetpay sisteminde yok o zaman fee ücreti en düşük coin neyse faucetpay sisteminde ona çevirirsiniz coinlerinizi ve dönüştürme işleminin yapıldığı bir kripto borsasına aktarıp ordan istediğiniz coine çevirebilirsiniz.

Yakın zamanda swap yapmadım ama faucetpay mikro cüzdanın swap kesinti oranları oldukça yüksekti, swap yapmadan önce dikkat edilirse; kazançtan kayıp yaşanmamış olur..

Yakın zamanda swap yapmadım ama faucetpay mikro cüzdanın swap kesinti oranları oldukça yüksekti, swap yapmadan önce dikkat edilirse; kazançtan kayıp yaşanmamış olur..
Hocam haklısınız illaki swap kesintileri olur ama örnek vermek gerekirse bitcoin üzerinden konuşursak diyelim ki faucetpayda 10 bin satoshisi var bir kişinin. 10 bin satoshi 4 dolar civarlarında sanırım şu an bitcoin 400 bin dolar olmazsa bu 10 bin satoshi 40 dolara yükselmez. Bu 10 bin satoshi sağlam bir altcoine çevrilirse cok daha fazla getiri getirebilir cünkü altcoinin 10 çarpı yapması daha akla mantığa uygun geliyor. Bu açıdan yaklaşmak istedim aslında olaya.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri