Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

IC ENTERRA Halka Arzı

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
GJOLYOEXcAIjeby.jpg

SPK tarafından yayınlanan haftalık bülten ile IN ENTERRA halka arz onayı alan yeni şirket oldu. IC ENTERRA yenilebilir enerji ve sürdürülebilir enerji sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. Türkiyenin farklı bölgelerinde şirketin hidrolektrik santralleri ve güneş enerji sistemleri bulunmaktadır. Bunun yanında yatırımı devam eden güneş enerji santralleri ile rüzgar enerjisi santralleride bulunmaktadır. Çağımızın en büyük ihtiyaçlarından birisi olan enerji alanında faaliyet göstermesi şirketin önemini biraz daha artırmaktadır.

SPK bülteninde yer alan taslak izahname bilgileri;

• Bist kodu: #ENTRA
  • Lot Adedi: 369.565.717 Lot
  • Fiyat: 10 TL
  • Arz Büyüklüğü: 3.6 Milyar TL
  • Dağıtım Şekli: Bireysele eşit dağıtım
Halka Arz Geliri Kullanım Alanları
  • %50-60 Yenilenebilir Enerji Santralleri Yatırımı
  • %20-30 Depolamalı Rüzgar ve Güneş Enerjisi Yatırımları
  • %8-15 Erzin GES Projesi
  • %8-15 Bağıştaş GES Projesi
Borç ödemesi olmayan fon kullanımı uzun süredir görmediğimiz bir kullanım şekli tebrik ediyorum. Halka arz için Ak Yatırım, Ziraat Yatırım ve İş yatırım konsorsiyum liderleri olarak dikkat çekmektedir.

Not: Yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bilgilendirme amaçlıdır.

27 martta talep toplama başlayacak 3 gün sürecek katılım endeksine uygun değil olarak açıklandı bu yüzden 1000 TL talep edilmesi yeterli olur diye düşünüyorum güzel bir kar bırakmasını bekliyorum YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,191
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri