Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İnspect (İNSP) İDO Ön Satış

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
20231127_174735.png

Bybit ön satışlar konusunda gelişmiş bir platform ve aynı zamanda web 3 cüzdanı ile öne çıkan cex platformları arasında yer alıyor. lauchpad projeleri haricinde İDO süreçleri önceki boğa döneminde yüksek kazançları ile dikkat çeken platform hızlı bir şekilde İDO süreçlerine başladı. Bu alanda platformun yeni İDO projesi ise İncspect projesi oldu. Proje ile ilgili bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İNSP İDO süreci için bybit wallet cüzdanı üzerinden kullanıcıların katılım sağlaması gerekmektedir. Bybit wallet cüzdanlarında kullanıcıların etherum ağında 300 usdc tutmaları gerekmektedir. Kullanıcıların abonelik dönemindeki ortalamalarının 300 usdc bakiye bulundurmaları gerekmektedir.

İDO katılım süreci

27 Kasım ile 3 Aralık tarihleri arasında görüntü alma süreci ise 27 Kasım ile 6 Aralık tarihleri arasında olacak. bu dönem içinde kullanıcıların web 3 bybit wallet cüzdanlarında en az 300 usdc değerinde bakiye tutmaları gerekmektedir. Bu dönem içinde tutulan varlıklara göre kullanıcılar bilet kazanacaktır. Çekiliş sistemine göre kullanıcılar bilet başına 300 usdc değerinde alım yapabileceklerdir.

Toplamda 2 milyon adet token dağıtımı yapılacaktır. Toplam İNSP arzı ise 1 milyar adet olacaktır.

Hocam güzel proje ama 300 doları buraya bağlamak sence ne kadar doğru olur?
Bir hafta cüzdanda kalacak çekilişte çıkarsa 300 dolarlık alım yapılacak bir hafta durcak bende nakit olsa girerdim kendi lauchpad sisteminde de 100 dolar uyguluyor sui de iyi kazançlar verdi en kötü 2x yapar çıkarsa hatta daha fazla yapar direkt YTD veriyorum 300 doları olan bağlasın beklesin

Bir hafta cüzdanda kalacak çekilişte çıkarsa 300 dolarlık alım yapılacak bir hafta durcak bende nakit olsa girerdim kendi lauchpad sisteminde de 100 dolar uyguluyor sui de iyi kazançlar verdi en kötü 2x yapar çıkarsa hatta daha fazla yapar direkt YTD veriyorum 300 doları olan bağlasın beklesin
Süreç uzun ve bu aralar İDO ico bekleneni alamadım. O yüzden bunu pas geçeceğim. Muhtemelen pişman olacağım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,325
Kullanıcılar
6,678
Son üye
SpaRRoW41
Geri