Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İstediğiniz Coin 5 Dakikada Düşürülür :D Ne olacak bu BNB

EfeKaan

Üstçavuş
Merhabalar, bu sabah kripto para camiasına ben de adımımı attım. 1 BNB al sat yaparak 100-150 TL kazandım fakat hep şans eseriydi aldığım zaman 20-30 tl düştü bekledim bekledim yükseldi sattım bu sefer BNB 20-30 TL arttı bu şekilde ortalardan al sat yapa yapa kazandım. Ben aldım BNB düştü sattım arttı, 1630dan BNB aldım şuanda 1500de, sizce BNB ne olur bu gibi durumlarda ne yapmalıyım? BTC ile doğru orantılı inip çıkıyor sizce BTC ne olur ilk günüm ve biraz stresliyim.

Stop-loss nedir nasıl yapılır açıklayabilir misiniz

Stop loss kavramı bir yatırım yaptığınızda kendi belirlediğiniz yüzdeye göre satış emri vermektir. Örneğin 1000 satoshiden bir şey aldığınızda 950 satoshiye satış emri vermek %5'e stop loss koymaktır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,247
Kullanıcılar
6,699
Son üye
BirTurK
Geri