Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kimdir bu Satoshi Nakamato

Cidden, kendim fazlasıyla merak ettiğim bir konu. Kendi görüşleriniz veya bildikleriniz varsa, lütfen bizi bilgilendirin :) Satoshi Nakamoto adına yaptığım ufak bir araştırmayı paylaşmak istiyorum. Umarım beğenirsiniz.

Satoshi Nakamoto, 2008 yılında yayınladığı bir belgeyle dünya çapında büyük ses getirdi. Nakamoto bu belgede dijital para birimi Bitcoin'i tanıttı ve kripto para dünyası her zamankinden daha fazla ilgi görmeye başladı. Ancak Satoshi'nin kimliği hala bir sır. Satoshi Nakamoto'nun kimliğiyle ilgili birçok teori ortaya atıldı. Bazıları onun bir erkek olduğunu düşünürken, bazıları da bir grup veya organizasyonun arkasında olduğunu iddia ediyor. Ancak her iki teori de kesin olarak kanıtlanmadı ve Satoshi'nin kimliği hâlâ gizemini koruyor. Bitcoin'in yaratıcısı olarak bilinen Satoshi Nakamoto'nun gizemi, onu modern zamanların en büyük gizemlerinden biri haline getirdi. Kim olduğu ve Bitcoin'i neden yarattığı hala tartışma konusu. Ancak Satoshi'nin yarattığı bu dijital para, finans dünyasını sonsuza dek değiştirdi ve gizem tarih oldu. Günümüzde Bitcoin ve diğer kripto para birimleri tüm dünyada popülerlik kazanmıştır. Ancak Satoshi Nakamoto'nun kimliği hala merak konusu. Belki Satoshi hiçbir zaman var olmadı ve sadece bir fikirdi. Veya bir gün gerçek kimliği ortaya çıkacak ve tüm dünya şoka girecek.

Görüşlerinizi bildirmeye unutmayın, üzgünüm bazı hatalarım olabilir ilk makalem :)

Güzel fakat küçük bir araştırma olmuş gibi. ben şimdi yazarım fakat çok uzun olur,
Bu yüzden geniş bir zamanda bende sizin gibi araştırma sonuçlarımı detaylı bir yazı ile paylaşmayı istiyordum.
neyse artık bu konu altında paylaşırız :) eger teoriler ve tahminler gelirse konuyu sabitleriz :)

Barış Özcan'ın anlattığı çok güzel bir video var izlemeyenler için link;
Video

Herkesin Btc nin üreticisi Satoshi Nakamoto olarak bildiği kişinin açıklamaları ;

Video

Biri yoruma
"I am not the bitcoin founder."
- Bitcoin founder

Yazmış. Kafalar hâlâ karışık 😄

Gerçek Satoshi Nakamoto budur. 😁
images (24).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel fakat küçük bir araştırma olmuş gibi. ben şimdi yazarım fakat çok uzun olur,
Bu yüzden geniş bir zamanda bende sizin gibi araştırma sonuçlarımı detaylı bir yazı ile paylaşmayı istiyordum.
neyse artık bu konu altında paylaşırız :) eger teoriler ve tahminler gelirse konuyu sabitleriz :)
İlk makalem olduğu için ney yapabileceğimi bilemedim gelecek seferlere daha iyisini yapacağım

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri