Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

KONSR COİN ÖN SATIŞI

Bitexen borsasında ön satışı yapılan konsr coini tanesi 2 liradan ön satışı yapılıyor.

Büyük İşler isimli bir organizasyon tarafından çıkartılmıştır.

Müziksever kişiler ve kripto para yatırımcıları için büyük fırsatlar ve avantajlar sunan bir kripto para olduğunu iddia ediyor.

Binance etkinlikleri takip edebiliyorum sadece. Son dönemde Bitci ve Bitexen fazlaca etkinlik yapmaya başladılar. Binance’a alternatif olmaları imkansız ama yine tek olmasından iyidir.
Bitexen de de güzel etkinlikler oluyor ancak bitexen ön satışlarına pek girmiyorum ön satış fiyatının da altına inebiliyor. Binance de launchpad hariç pek bir etkinlik olmuyor sanırım yada benim haberim olmuyor. Bazen kişiye özel etkinlikler oluyor ama çok nadiren oluyor bana 5 dolarlık trade yap 15 dolar spot kupon kazan diye gelmişti.

Bitexen de de güzel etkinlikler oluyor ancak bitexen ön satışlarına pek girmiyorum ön satış fiyatının da altına inebiliyor. Binance de launchpad hariç pek bir etkinlik olmuyor sanırım yada benim haberim olmuyor. Bazen kişiye özel etkinlikler oluyor ama çok nadiren oluyor bana 5 dolarlık trade yap 15 dolar spot kupon kazan diye gelmişti.
Hocam aslında etkinlik çok ama takip etmek gerekiyor. Şu an bile aktif bir kaç etkinlik var. Launchpool, BNB stake edene PEPE ödülü, web3 için 2 ayri airdrop, copy trade için bir etkinlik vb. vb . Bunun dışında Binance Türkiye ekibi sık sık ödüllü etkinlik düzenliyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri