Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Konu açma sınırı

Forumun aktif olması güzel birşey. Ben de elimden geldiğince günde 3-4 mesaj mutlaka yazmaya çalışıyorum. Ama forumda ardarda seri çok konu açılıyor. Çoğu konu bir yorum bile yazılmadan geriye düşüyor. Sonuçta forum yorum bile almayan konular ile doluyor.

Benim önerim bir kişi günde en fazla bir konu açabilmeli ki gerçekci bir ortamda gayet makul bir rakam olduğunu düşünüyorum. Böylece hayalet konu başlıklarından kurtuluruz.

Tabi bu benim düşüncem. Yorum sizin, karar yönetimin :)

Forumda şu aşamada konu sınırlaması koymayı düşünmüyoruz. İlerleyen dönemde olabilir. Mantıklı bir öneri ama mevcut şartlarda uygulamak forumu sessizlestirmek demek.

Peş peşe yazilanlar genelde aynı anda onaylamamizdan kaynaklı öyle görünüyor. Bunu da belirtmek isterim.

Forumun aktif olması güzel birşey. Ben de elimden geldiğince günde 3-4 mesaj mutlaka yazmaya çalışıyorum. Ama forumda ardarda seri çok konu açılıyor. Çoğu konu bir yorum bile yazılmadan geriye düşüyor. Sonuçta forum yorum bile almayan konular ile doluyor.

Benim önerim bir kişi günde en fazla bir konu açabilmeli ki gerçekci bir ortamda gayet makul bir rakam olduğunu düşünüyorum. Böylece hayalet konu başlıklarından kurtuluruz.

Tabi bu benim düşüncem. Yorum sizin, karar yönetimin :)
evet aslında bazı konularda günlük gelişmeler şeklinde birleştirilip belirli bir saatte yazılabilir eski sistemde konu açarken saat sınırı vardı yenide varmı görmedim @Vonzarovich değerlendirecektir

Forum ve haber kısmı ayrı olabilir sanırım. Açılan başlıkların çoğu aslında haber niteliğinde. Bilgi verici başlıklar.

Yani haber kısmında haber içeriği, yazarı ve en altta da habere yapılacak yorumlar kısmı olabilir.

Forum ise olduğu gibi devam edebilir. Airdrop, etkinlik, tanışma, tartışma, off topic, tanıtım, vb konular ise forumda açılır.

@SatoshiTURK hocamı yorabilir tabii bu öneri. Üzerinde çalışılması gereken bir durum çünkü.

Forum ve haber kısmı ayrı olabilir sanırım. Açılan başlıkların çoğu aslında haber niteliğinde. Bilgi verici başlıklar.

Yani haber kısmında haber içeriği, yazarı ve en altta da habere yapılacak yorumlar kısmı olabilir.

Forum ise olduğu gibi devam edebilir. Airdrop, etkinlik, tanışma, tartışma, off topic, tanıtım, vb konular ise forumda açılır.

@SatoshiTURK hocamı yorabilir tabii bu öneri. Üzerinde çalışılması gereken bir durum çünkü.
Çok fazla kategorize ettiğimizde uyelerimiz sorun yaşıyor. Bunu tecrübelerimiz gösterdi. Bu sebeple sade kategolerilere devam etme kararı aldık. Cesitlendirdikce düzenden çok düzensizlik getiriyor.

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri