Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

League of Kingdoms Arena ( LOKA )

Genel Amacı
Play to Earn, NFT
Kripto Para Tam Adı
League of Kingdoms Arena
Kripto Para Kısa Adı
LOKA
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2022
Web Sitesi
https://www.leagueofkingdoms.com/

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
maxresdefault.jpg

Binance Launchpad yaparak listelediği League of Kingdoms Arena token borsa adı ile LOKA token bir play to earn oyun tokenidir. Strateji ve krallık temalı bir oyun üzerinden nft ticareti imkanı da sunan oyun apple store ve play store gibi platformlardan kolay bir şekilde oynanabilmektedir. Aynı tema ve %90 benzerlikte bir oyun daha vardı bir ara oynamıştım ama adını hatırlayamadım. Bu sebeple oyuna yeni başladığım halde bir çok noktasını biliyorum. Oyunda öncelikle üretim ve ana bina gibi alanlar ile savunmalarınızı yükseltmelisiniz. Zaten ilk başlarda oyun yönlendirici sayesinde bir kaç seviye ilerlemek daha da kolay olmaktadır. Oyunda diğer oyunculara savaş açma seçeneği de bulunmaktadır. Aynı zamanda birlik sistemi ile hem savaşlar hem de bina yükseltmelerinde birlik üyelerinin bir birine yardım özelliği de bulunmaktadır.

Oyun farklı yada gelişmiş bir oyun seçeneği sunmuyor. Bu konuda gerçekten oyun deneyimi istiyorsanız play to earn olan MIR4 daha gelişmiş ancak onunda kazancı biraz daha zahmetli. Bu oyunda geliştiricilerin söylediğine göre üretim yapılanları ve hazineden kazanılanları pazarda satma imkanı buluncakmış ayrıca nft kartları elde edip onlarında ticareti yapılacakmış. Mı diyorum çünkü daha oyuna yeni başladım sayılır çok zaman ayıramadım. O zaman gelelim LOKA token ile ilgili bilgilere.

Coinmarket cap verilerine göre yazı esnasında LOKA Token 24.29 TL fiyat ile işlem görmektedir. Etherium ağında geliştirilmiş olan loka token Erc-20 cüzdan adresini kullanmaktadır. Maksimum arzı 500 milyon adettir. Dolaşımda olan ise 25 milyon 100 bin adettir. Market cap değeri 608,517,547 TL olarak gösterilmektedir. 13.430 kişinin coinmarkette izleme listesine aldığı LOKA token 561. sırada yer almaktadır. BTC düşüşlerinden nasiplenen LOKA token son 24 saatte %10 bir değer kaybı yaşamıştır.

2022-02-03_23-19-45.png

Loka token açıklamasına göre oyunu oynamak tamamen ücretsiz olup oyuncuların kripto para bilgisinin olmasına gerek yoktur. Loka token oyun içi ödüllendirmede ve ticarette kullanılacak bir para birimi olarak oyuna eklenecektir. Ayrıca düzenlenen kıta savaşlarında başarılı olan oyuncular hem LOKA token ile hem de nadir statülü NFT ler ile ödüllendirilecektir.

Oyun içinden yayınlanan ekran görüntüsü;

indir (2).jpg

LOKA TOKEN Hangi Borsalarda Listeli;

Loka token an itibari ile

• Binance
  • Gate.io
  • TokoCyrpto
  • Bitrue
  • Bitcex
  • XT
  • Hotbit
  • Hoo
  • Tokencan
  • Hotcoin Global
Borsalarında işlem görmektedir.

ETH Sözleşme Numarası: 0x61e90a50137e1f645c9ef4a0d3a4f01477738406

Oyunu oynama ücretsiz tamam ama savunma yükseltmek için ana bina yapımı ve üretim vs için yatırım gerekmiyor mu?
Ya da yatırım yapılırsa bu geliştirmeler daha mı kolay yapılıyor?
Son olarak sadece mobil versiyonu mu var?
Bu tür strateji oyunları keyifli olabiliyor.

oyundan ben çok keyif almadım kolay yükseltme için yatırım yapılabilir ancak yükseltmelerde şuan için para yatırmaya gerek yok odun v.s gibi eşyalar ile yükseliyor. PC de yok herhalde android de var bluestak kıydı onla pc den de oynanır

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,383
Kullanıcılar
6,696
Son üye
obix
Geri