Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Level Sistemi Çarpanları Geri Gelsin

Merhaba hocalarım. Yeni sistem güzel ancak level sisteminin tamamen kalkması kötü olmuş. Ben zaten düşük seviye olduğum için hayatım pek etkilenmedi de en çok gözüme çarpan Kripto Luis hocamın yeni sistemle beraber ortadan kalkması oldu. Yüksek seviye kişilere çok haksızlık olmuyor mu böyle?

Bahsettiğiniz kişi level çarpanı kalkmadan aramızdan ayrılmıştı. Yeni gelen ve eski üye arasında uçurum olduğundan eski üyeler belli bir yere kadar devam ederken yeni üyeler hiç başlama gayreti içine girmiyor. Ben mevcut sistemin makul olduğunu dusunuyorum. Hak eden alır. Eski yeni farketmez.

Level çarpan geri gelir mi bilemem ama her üye için şartların eşit olması doğal olarak güzel birşey.

Bu durum, özellikle yeni üyelerin zihninde "eski dinozor üye bürokrasisi" olmadığı ve adîl bir kazanca sahip olabilecekleri inancını pekiştirir.

Üstelik buna, yeni üye olan herkesin, en eski üyeler kadar saygı görmeleri de dahildir. Burada çok saygılı ve seviyeli bir ortamın olması en az kazanç sistemi kadar önemli ki, bu da zaten oturmuş durumda.

Temelde en zor olan işi, adaleti en baştan sağlamış oluyor bu şekilde SatoshiTURK.

(y)

Level çarpan geri gelir mi bilemem ama her üye için şartların eşit olması doğal olarak güzel birşey.

Bu durum, özellikle yeni üyelerin zihninde "eski dinozor üye bürokrasisi" olmadığı ve adîl bir kazanca sahip olabilecekleri inancını pekiştirir.

Üstelik buna, yeni üye olan herkesin, en eski üyeler kadar saygı görmeleri de dahildir. Burada çok saygılı ve seviyeli bir ortamın olması en az kazanç sistemi kadar önemli ki, bu da zaten oturmuş durumda.

Temelde en zor olan işi, adaleti en baştan sağlamış oluyor bu şekilde SatoshiTURK.

(y)
Evet hocam. Level sistemini de denedik bildiğiniz gibi. Ancak o sistemde yukariya yani en büyük en yüksek leveldeki üyeye göre bir kazanç sistemi ayarladigimizda en alttaki ne çerez kalıyor. Daha farklı kazanç şekillerinde ise üst taraftaki memnuniyetsizliği başlıyor. Bu sebeple yazdığın kadar kazanacagin bir ortam, eşit bir ortam daha makul geldi bize. Şuana kadar da memnunuz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri