Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Lost Relics Oynayan Var Mı?

• Konbuyu başlatan jupiterdianysa
  • Başlangıç tarihi
J

jupiterdianysa

Misafir
Bir haftadır bu oyuna takıldım, hoşuma da gitti. Enjin tabanlı bir blockchain oyunu. Henüz cüzdana bir şeyler atabilmiş değilim eth gas ücreti almış başını gidiyo ama ilerde belki o da olur. Benden başka oynayan var mı acaba forumda?

Çözüm
J
oyun bir savasci, bir ok ve kilicla basliyo. Zindanlara girip ordaki canavarlarla savasiyoruz. Canavarlar bize oyun ici materyal veriyo oldugunde. Madenleri kirip icinden yine malzeme topluyoruz. Malzemeleri kullanip silah vs yapabiliyoruz. Kisaca boyle. Zindanlarda blockchain item dusuyo onlari satabiliyoruz enjin cuzdanda ama cuzdana atmak gerekiyo once. Guzel nft tarzi seyler cikiyor oynadikca suan 16. Leveldayim hala 3 zindana giremedim daha guclu silahlar istiyor. Zamanla olcak o da
oyun bir savasci, bir ok ve kilicla basliyo. Zindanlara girip ordaki canavarlarla savasiyoruz. Canavarlar bize oyun ici materyal veriyo oldugunde. Madenleri kirip icinden yine malzeme topluyoruz. Malzemeleri kullanip silah vs yapabiliyoruz. Kisaca boyle. Zindanlarda blockchain item dusuyo onlari satabiliyoruz enjin cuzdanda ama cuzdana atmak gerekiyo once. Guzel nft tarzi seyler cikiyor oynadikca suan 16. Leveldayim hala 3 zindana giremedim daha guclu silahlar istiyor. Zamanla olcak o da

Çözüm

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,699
Son üye
BirTurK
Geri