Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ltc faucet

bu tür faucet sitelerinde cüzdan mail adresinin kullanılmasını doğru bulmuyorum, faucetpay ltc cüzdan adresiyle girilebilecekken, neden faucetpay mail adresi? belki fazla kuşkucuyum ama mikrowalletlerde geçmişte bu tür sorunları çokça okuduğumu hatırlıyorum.

bu tür faucet sitelerinde cüzdan mail adresinin kullanılmasını doğru bulmuyorum, faucetpay ltc cüzdan adresiyle girilebilecekken, neden faucetpay mail adresi? belki fazla kuşkucuyum ama mikrowalletlerde geçmişte bu tür sorunları çokça okuduğumu hatırlıyorum.
Faucetpay ödeme yöntemi mail ile oluyor öbür türlü fee ücretleri yüksek olduğu için

Faucetpay ödeme yöntemi mail ile oluyor öbür türlü fee ücretleri yüksek olduğu için
hayır hocam,
faucet sitesi hangi coini veriyorsa, faucetpay hesabınızda o coinin deposit adresini siteye eklediğinizde, hem üyelik başlatmış hemde anlık ödemeyi almış olursunuz. faucetpay deposit adresiyle üye olup kullandığım, ödeme aldığım yerler var

hayır hocam,
faucet sitesi hangi coini veriyorsa, faucetpay hesabınızda o coinin deposit adresini siteye eklediğinizde, hem üyelik başlatmış hemde anlık ödemeyi almış olursunuz. faucetpay deposit adresiyle üye olup kullandığım, ödeme aldığım yerler var
Evet bazı yerler öyle oluyor ama faucet sitelerinin geneli aynı temayı kullandığı için pek umurlarinda olmuyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,699
Son üye
BirTurK
Geri