Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merabanıza meraba kardeş!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar, bende uzun yıllar kripto paraları takip ettim ama malesef sadece takip ettim, Bitcoin'i 150 liralardan keşfedip, 250-300 lira olduğunda "çok yükseldi bu seviyelerden alınmaz" diyen salaklardan biri de benim. İnşallah yeni fırsatları kaçırmayız ve güzel adımlar atarız hep beraber. Forum çok iyi olmuş, bu alanda iyi sağlam bir forum eksikliği vardı, umarım daha iyi yerlerede gelir.

Merhaba arkadaşlar, bende uzun yıllar kripto paraları takip ettim ama malesef sadece takip ettim, Bitcoin'i 150 liralardan keşfedip, 250-300 lira olduğunda "çok yükseldi bu seviyelerden alınmaz" diyen salaklardan biri de benim. İnşallah yeni fırsatları kaçırmayız ve güzel adımlar atarız hep beraber. Forum çok iyi olmuş, bu alanda iyi sağlam bir forum eksikliği vardı, umarım daha iyi yerlerede gelir.
Bitcoini ilk fark ettiğimde (DarkWeb zamanları, Daha borsa olayı yoktu sadece kara para olarak kullanılıyordu) 1 Bitcoin yaklaşık 1.5 ile 1.75 tl arasında bir değere sahipti.
Ne yapıcam kendime kiralık katil mi alıcam diyip umursamamıştım. :cry:

Artık yeni fırsatları kaçırmamak lazım hocam, daha ICO sürecinde bazı projeleri tespit etmek lazım aslında. Benim bu aralar üzerine araştırdığım "Aergo" var, bakalım o nasıl ilerleyecek.

Artık yeni fırsatları kaçırmamak lazım hocam, daha ICO sürecinde bazı projeleri tespit etmek lazım aslında. Benim bu aralar üzerine araştırdığım "Aergo" var, bakalım o nasıl ilerleyecek.
Aynen öyle, ICO token ve coinler ilerde fırsat olabilir ama hergün onlarca token ve coin çıkıyor artık hangisini takip edicez bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,253
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri