Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Proje geliştirmek üzere ekip arkadaşı ve proje geliştirilmesi için fikir ve yönlendirme arıyorum.

sitesinde görmüş olduğunuz üzere bu projeyi yol haritasına uygun şekilde ilerletmek istiyorum bunun içinde ekip arkadaşı ve sizlerden öneriler bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

Beklentileriniz hedefleriniz nedir ?
Kripto para biriminden kastınız sanırım yeni bir chain geliştirmek ?
Detaylı bir şekilde yazarsanız bence daha sağlıklı olacaktır.
Birde konu yanlıl kategoriye açılmıştı :) proje geliştirme kategorisine taşıdık :)

Birde konu yanlıl kategoriye açılmıştı :) proje geliştirme kategorisine taşıdık :)
Teşekkürler, Öncelikle ikinci el sitelerinden kaynaklı bir problem üzerine böyle bir proje geliştirme ihtiyacı hissetim trendyola ait dolap vb. benzeri ikinci el oluşumlar çok fazla komisyon kesiyor aracı oldukları için. Sahibinden, letgo gibi firmalarda aracılık yapmıyor sen bire bir görüşmek zorunda kalıyorsun benim amacımda yeni bir blokchain ağı kurup ya da belli başlı bir ağı kullanarak Türk Lirasına endeksli bir ağ içinde token çıkarmak ve oluşturacağımız site ve uygulamada Türk Lirasına endeksli token ile ikinci el ürün alımı ve satımı yapılması. İkinci el ürün satıldığında ürün karşı tarafa geçene kadar ağ üzerinde bekletilecek, ürün satın alan kişiye ulaştığında ise transfer tamamlanmış olacak ve eğer bir kişide ilan vermek istiyorsa çok az bir miktar blokchain ağının kripto parasını sisteme kitlemiş bulunacak bu kilitledi para ürünü satılırsa isterse çekebilecek satılmaz ise çektiği anda ilana koymuş olduğu ikinci el ürünü sistemden kaldırılacak böylelikle bir arz oluşturmuş olacağız. Bizim kazancımızda ikinci el ürün satma sitesindeki ve uygulamasındaki ağ gaz ücretleri olacak. Böyle büyük çapta bir projeyi de tek başıma geliştirmem çok zor bu yüzden birlikte bu işin altından kalkabilecek yardımcı olabilecek birilerini arıyorum.

Ve ayriyeten eğitim serinizde gördüğüm kadarıyla bu işin yazılım kısmı ile çok bilgilisiniz sizin yardımınızı çok isterim ya da birlikte geliştirmek isterseniz daha mutlu olurum.

Ve ayriyeten eğitim serinizde gördüğüm kadarıyla bu işin yazılım kısmı ile çok bilgilisiniz sizin yardımınızı çok isterim ya da birlikte geliştirmek isterseniz daha mutlu olurum.
inanın zaman bulamıyorum, yoksa elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çabalıyorum.
bir soru problem olursa yazmakan çekinmeyin.

Ülkemizde kripto parayla herhangi bir ürün alım satımı yasak. Yani sıfır ya da ikinci el bile olsa bir ürün alım satımında kripto para kullanımına mevcut yasalar müsaade etmiyor. Yasanın etrafından dolaşıp bir yolunu bulmanız gerekebilir. Bu konuda yasal anlamda bilgili profesyonel bir destek ihtiyacınız olacağını düşünüyorum.
Daha çok alım satım üzerine değil de insanların kendi aralarında token transferine dayalı bir oluşum düşünmüştüm.

Daha çok alım satım üzerine değil de insanların kendi aralarında token transferine dayalı bir oluşum düşünmüştüm.
arada ticari bir girişim olacaksa yasak hocam reder bile wihte paper değiştirdi ben gerekli yerlere başvuru yaptım onay alamadım hatta proje yarışmasında da karşıma aynı sorun geldi devlet hiç bir şekilde izin vermiyor hatta borsaların çekiliş ile ürün dağıtımına bile onay verilmiyormuş yasanın her türlü açığını yazdık 2 avukatlık şirketi ile onay alamadım :D hatta benzer bir proje var yine ancak abonelik sistemi getirdiğim için sorun olmadı kredilendirme ön ödeme gibi yaptıllar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,214
Kullanıcılar
6,693
Son üye
regtrader
Geri