Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Rekor Kıran Bitcoin Hakkında

bitcoin-3024279_1280.jpg

Coinkolik sitesindeki bir haberde, Bitcoin’in 20.000 dolar seviyesini aşmasının kripto para dünyasında heyecan yarattığı vurgulanırken çeşitli analist ve uzmanların bu konuda yaptığı değerlendirmelere de yer verildi.

Habere göre, Bitcoin hakkında 115.000 twet atıldı.

Bitcoin’in kırdığı rekorun ardında kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Scott Melker, Bitcoin grafiklerinde artık bir direnç noktası olmadığını söyledi.

Son dönemde Bitcoin yatırımlarıyla gündem olan MicroStrategy Şirketi’nin CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’in artık dünyanın en iyi rezerv varlığına dönüştüğünü ve tüm değer deposu problemlerine çözüm olduğunu belirtti.

Ünlü analist Crypto Michael, kripto sektörüyle ilgili genel bir değerlendirme yaparak Bitcoin’in gelmiş geçmiş en yüksek seviyeye ulaşmasının önemli olduğunu ancak pazarın olgunlaşmasının da önem arz ettiğini belirtti.

Diğer ünlü isim Peter McCormack ise, Bitcoin’in artık 20.000 dolar seviyesinin altına inmeyeceği yorumunda bulundu.

The Moon Carl, gün içinde Bitcoin karşısında %6 değer kaybı yaşayan dolara vurgu yaptı.

Into The Block ise tüm Bitcoin sahiplerinin kar elde ettiğini söyledi ve “Keşfedilmemiş bölgeye hoş geldiniz” dedi.

Twitter üzerinden yapılan yorumlar arasında, Snowden’ın yorumu en çok ilgi gören twet oldu. Snowden attığı twette “Tek bir kelime: Bitcoin” dedi.

Aslında artık bir direnç olmaması tehlikeli. Şu an at gözlüğü takmış ve böyle ilerliyor. Aşağı yönlü her harekette eller tetikte olmalı. En ufak sinyale hazır olmalı.

Bitcoin son zamanların en çok konuşulanları arasına girdi. PayPal dahil bir çok şirket bu sektöre bir yerden adım attı. Bitcoin için öngörüler oldukça fazla. Kazandırır diyerek bu sektöre girenlerin aksine, sert düşüşlerin sinyalini veren analistler de oldukça fazla. Bitcoin'in ne olacağı tam manasıyla bilinmiyor ama durum bu. Yatırım tavsiyesi değildir.

Into The Block ise tüm Bitcoin sahiplerinin kar elde ettiğini söyledi ve “Keşfedilmemiş bölgeye hoş geldiniz” dedi.
Okuyunca önce afallıyorsun, sonra harbiden lan diyorsun... Hangi fiyattan Bitcoin almış olursan ol şu anda kardasın. :)

Bu yükseliş elinde bitcoin olanlar için sevindirici bir haber.
Ama aynı zamanda bu yükseliş excel mining ve daha birçok sistemin kapanmasına neden oldu

Bu yükseliş elinde bitcoin olanlar için sevindirici bir haber.
Ama aynı zamanda bu yükseliş excel mining ve daha birçok sistemin kapanmasına neden oldu
Bazı sistemleri gerçekten çok etkilediği ve etkilemeye devam edeceği çok net gözükmeye başladı. Bu durumdan en çok etkilenen sistemlerden birisi de musluk sistemi ve musluk sitesi sahipleri.
Küçük kazançlar için bir nevi amelelik gibi görülen musluk tıklamaları da bu gidişle tamamen ortadan kalkacak gibi gözüküyor. Musluk sahipleri verdikleri ödüllerin bir şey ifade etmediğinin farkında ve bir çok musluk kullanıcısı da bu sebepten musluklarda aktif olmayı tamamen bırakmış gibi.

Bazı sistemleri gerçekten çok etkilediği ve etkilemeye devam edeceği çok net gözükmeye başladı. Bu durumdan en çok etkilenen sistemlerden birisi de musluk sistemi ve musluk sitesi sahipleri.
Küçük kazançlar için bir nevi amelelik gibi görülen musluk tıklamaları da bu gidişle tamamen ortadan kalkacak gibi gözüküyor. Musluk sahipleri verdikleri ödüllerin bir şey ifade etmediğinin farkında ve bir çok musluk kullanıcısı da bu sebepten musluklarda aktif olmayı tamamen bırakmış gibi.
Kesinlikle katılıyorum, Eskiden günümün tamamını musluklar ile geçirirken artık musluklara dokunmuyorum bile.
Kazançları tatmin edici değil

Bitcoin'in gün içinde çıktığı seviyeleri şaşkınlıkla izledim. Bir ara 23.000 doları aştığını görünce, yok artık dedim.
En son baktığımda 23.000 doların altına düştüğünü görünce bir rahatlama geldi. Yükselişinin durmasına sevindim resmen.
Garip ama öyle bir etkisi oldu bende :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,253
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri