Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

remix ethereum kodlama - doğrulama (gerçeklik teyidi yapabilir misiniz)

merhabalar forum ailesi;

youtube da böyle bir video ile karşılaştım. flash loan yaptığını söylüyor.

emin olamadığım için bilginizi almak istiyorum

sözleşmede geçen adresleri kolaylık açısından yazayım

metamask cüzdan adresi:

0x84A683787415790afF92D09855a96dfb955AC22c

sözleşmede geçen uniswap sözleşme adresi:

0x9f14adc28F298dC7baf92Bc80B9b1bd99E7f0897

flash loan ile bir şeyler yapıldığını biliyorum ancak bu adamın dolandırıcı olduğunu düşündüm.

sözleşme ile nasıl bir dolandırıcılık yapıyor olabilir. yada gerçekten doğru olabilir mi

saygılarımla

bunlar yapılabilr işlevler, şuan full node ile her şeye daha hızlı erişim sağlayıp daha güzel işler yapan arkadaşlarım var.
ayrıca videoyu yarıya kadar izledim kontrat zaten hazır uniswap arayüzü, piyasayı yani tokeni manipüle ediyor ve bu açıktan faydalanıyor.
anladığım kadarıyla tokenin değerinin düşmesini sağlıyor, düşürdükten sonra tokeni düşük ücretten alıyor ve kredi iadesi yapıyor tokeni ucuz bir şekilde almış oluyor.

Mesela şuradaki adamda canlı yayında Wallet hesaplarını hackliyor.

ayrıca sonda sorduğunuz soruya genel bir cevapv ereyim.
sözleşmeler ile bir çok dolandırcılık sistemi mevcut hatta daha stabil çalışıyor :)

import ettiği ipfs adresi içerisinde kendi cüzdan adresi var. Hazır alın kullanın denilen kodlarda ipfs:// kelimesi geçiyorsa %99,999999 dolandırıcılıktır.

Ama insaflıymış bence sadece yatırım yaptıklarını sanarak kullandıkları miktarı çalıyor. Kontratı çalıştıran cüzdanı ele geçirebilirdi.
1716274822908.png

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,366
Kullanıcılar
6,688
Son üye
erkan588
Geri