Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Sizce bu dönemde okuyarak hayatını geçindirebilir mi bir insan ?

Moon

Uzman Çavuş
Bence bu dönemde kesinlikle bir insan eğer çok iyi bir kariyer yapmadı ise hiçbir şey kazanamaz hatta -'ye bile girer çünkü artık diploma, diploma değil sadece bir kağıt parçası siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

Diplomanın değersiz hale gelmesi yerine adam var modeli gelmesinden kaynaklı. Nereye eline atsan üniversite mezunu bulursun. Bir durum nadir olursa değerli olur. Herkesin diploma sahibi olması değersiz bir kağıt parçasına dönüşmesine neden olur. Eğer reform olmazsa uzun yıllar bu şekilde devam edecek gözüküyor.

Diplomanın değersiz hale gelmesi yerine adam var modeli gelmesinden kaynaklı. Nereye eline atsan üniversite mezunu bulursun. Bir durum nadir olursa değerli olur. Herkesin diploma sahibi olması değersiz bir kağıt parçasına dönüşmesine neden olur. Eğer reform olmazsa uzun yıllar bu şekilde devam edecek gözüküyor.
Valla hocam daha genç olabiliriz ama şuan bu yazıyı yazdığından beri 30 saniye daha yaşlandım ve bu da zamanın çok kıymetli olduğunu gösteriyor umarım en kısa zamanda bir düzeltme gelir

Valla hocam daha genç olabiliriz ama şuan bu yazıyı yazdığından beri 30 saniye daha yaşlandım ve bu da zamanın çok kıymetli olduğunu gösteriyor umarım en kısa zamanda bir düzeltme gelir
Eğitim sistemi her geçen gün kötüye gidiyor. Her yeni gelen sistem eskisinden kötü. İyilestirilmeye calisildigini dusunmuyorum.

Bir Türk atasözü der ki, "Tezek al, tezek sat ama kimseye muhtaç olma!"

Diplomam olmuş neye yarar? Olmamış kime yarar?

Kendi yağımda kavrulabiliyorsam, ne alâ. Ne olduğum, kim olduğum, kimin umurunda?

Her ne iş yapıyorsam, ben işime bakayım en iyisi..

😌

Bir Türk atasözü der ki, "Tezek al, tezek sat ama kimseye muhtaç olma!"

Diplomam olmuş neye yarar? Olmamış kime yarar?

Kendi yağımda kavrulabiliyorsam, ne alâ. Ne olduğum, kim olduğum, kimin umurunda?

Her ne iş yapıyorsam, ben işime bakayım en iyisi..

😌
Kimseye muhtaç olmadan yasa da hocam, gerçekten yeterli miktarda para olmadıktan sonra her geçen saniyeyi saçma bir şekilde sıkıcı bir hayat iceirinde geçirmiş oluyorsun.

Kimseye muhtaç olmadan yasa da hocam, gerçekten yeterli miktarda para olmadıktan sonra her geçen saniyeyi saçma bir şekilde sıkıcı bir hayat iceirinde geçirmiş oluyorsun.
Eskiden krallar, ağalar, paşalar, dere beyler, vs varmış. Sıradan vatandaşı asker olarak ya da maraba (işçi) olarak kullanırlarmış.

Şimdi ise zenginler, sermeyadarlar var. Sıradan vatandaşı yine işçi, hatta köle olarak kullanıyorlar.

İnsanlığın ölüm duvarından sonra, asla aşamayacağı ikinci duvar budur hocam: sıradan insanlar hep ezilmeye, birilerinin elinde oyuncak olmaya devam edecek.

Hepimiz biliyoruz ki, dünyanın her yerinde piramit düzeni var. Ve bu piramitler yıkılamayacak. Malesef..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri