Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yanlış Adet Token Basımını Ekleme yaparak Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocam sorduğun sorulara cevap almak istiyorsan.
öncelikle güzelce destek olmalısın.

madde madde anlatayım.
1 - 1 Milyon adet için 1000000000000000000000000 yazmanlısın.
2 - Cüzdanıma gelirmi diyorsun ? ben premint kontrata mı yoksa senin cüzdanına gelecek şekildemi ayarlımı bunu bilemem malesef. kontratı incelemek ve kime göre ayarlanmış bakmak gerekir. fakat openzeplin veya benim videolarımdaki kontratsa yardımcı olurum. sonuçta kontralar genelde aynı.
3 - diyorsun ki sonradan arttırabilirmiyim ? kontratta mint veya mintable varmı bunu bilmiyorum kontratı görmeden ne diyelim ?
4 - 5 dolar ödermiyim? evet ödersin her deployda yakın veya fazla tutarları ödersin.
5 - kontrat adresi bir kere oluşur ve sonrasında o adreste bulunan kontrat güncellenmez.
6 - sonradan güncelleyebilirmiyim diyorsun ? bu yüzden abi koduna bakmak istedim premint varmı diye.

cevap gelmediğine göre sorun düzelmiş demekk.
konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,194
Kullanıcılar
6,695
Son üye
TEO
Geri