Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yeni Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan oldu

griposter

Uzman Çavuş
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre yeni Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan oldu.

Fatih Karahan, Erkan döneminde Merkez Bankası Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Bu da olmadıysa, yeni bir sistemi denemenin vakti gelmiştir. Sıradaki sistem gelsin.. 😁
Yani açıkçası şuan uygulanmasi gereken sıkı para politikası ve bunun beraberinde gelen yüksek enflasyon.

Halihazırda uyguluyordu zaten tüm bunları. Kur korumalı Mevduattan çıkmak kolay değil. İstepne gibi yaptılar zamanında kadının başına kaldı. Elbette faizi arttirsa bile KKM çıkışları nedeniyle dolar Euro yükselmeye devam ediyor.

Kadın yapması gerekeni yaptı benim gözümde. Ama başka hesaplar var sanırım ufukta. Sıkı para politikasını çok sevmeyen bir milletiz. Ama şuan bir faiz indiriminin ciddi etkileri olur. Dışarıdan sıcak para gelmiyor zaten. Üretim yok, tüketim çılgınlığı. Diğer ülkelerde sıkı para politikasında. Hatalı hamleler yapılırsa bu sefer resmen iflas bayrağı açılabilir.

Para basmayı da bıraksaydık bir an önce.. 😁

Seçim öncesi imkansız hocam.

Aslında olması gereken piyasadan para çekmeye başlamak. Basmak değil. Çok değişik bir ekonomi modeli yürütüyoruz. Sıkı para politikası ama herkese bol keseden paralar, bol keseden maaş zamları, bol keseden ihaleler.

Bu ülkenin ekonomisi "çalıyor ama yapıyor" zihniyetinin bittiği gün düzelir.

Hergün şaşırıyorum cidden bu kadar da olmaz dedigim herşey oldu yok artık buda olmaz diyecek birşey kalmadı benim için

ben bu kadini hic sevmiyodum zaten
sirket yonetmis bilmem ne yapmis
devlet kademesi sirkete bensemez
babasida hukelaymis artizlik yapmis calisanlara

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,699