Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yüzüklerin Efendisi Yeni Filmi

Ben şok! :oops:

Hocam sizin seviyenizde birisinin bu filmi daha önce hiç izlememiş olması, İcar'dinin sezon sonuna kadar hiç gol atamaması ile eş değer bir durum.

😁
Türkiye'ye gelipte gol atamayan yıldızlar çok hocam. Buradaki gece hayatına kapılıp giden çok fazla. O yüzden yanlış bir kiyas bence. ayrıca bir cacık olmaz İcardi den bence. İyice dağıttı, uyum sağladı gece hayatına.

ben beşiktaşlıyım hocam kitabını okuduğum bir çok projenin filmi hayal kırıklığı olduğu için game of ve hary poter da izlemedim :D
Delikanlı adam renkli takım tutmaz :)

Yüzüklerin efendisi filminde kitaptaki birçok olay atlanmis. Ancak gerçekten de eldeki kalanlarla bile güzel yapılmış. Ben bir film hastası olarak tavsiye ederim. GOT 7.sezon sonları ve 8. Sezon hariç severek izlenebilir. Aile içinde izlenmez ama demedi deme :)

Delikanlı adam renkli takım tutmaz :)

Yüzüklerin efendisi filminde kitaptaki birçok olay atlanmis. Ancak gerçekten de eldeki kalanlarla bile güzel yapılmış. Ben bir film hastası olarak tavsiye ederim. GOT 7.sezon sonları ve 8. Sezon hariç severek izlenebilir. Aile içinde izlenmez ama demedi deme :)
hocam bir yıldır yarı bekar hayatı yaşıyorum deprem sağolsun o yüzden rahatca izlerim başlarım yakın zamanda

Dizi ile sinema birbirinden çok farklıdır. Birde ilk izlenim diye bir şey var, başarılı projelerde ilk intibayı kırmak çok zordur. Lord of tada benzer olacaktır ve kesinlikle ilk filmlerle kıyaslama olur, buda izleyici için baştan ön yargı demektir..

Zaten yeni film serisinin çok başarılı olması beklenmiyordur belkide, başarılı projelerde elde hazır izleyici kitlesi olduğu için daha çok ticari bakıyorlar işe. Çok iyi bir pazarlama ve hazır izleyici kitlesiyle, muhtemelen milyar dolar gişe yapar ama ilk serinin tadını vermez.

Çıktığında, biz izleyiciler ilk serinin tadını arıycaz, yapımcılar akan gişe hasılatına bakacak..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri