Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance, İlk Çağrı Merkezini Türkiye’de Başlatıyor!

binance-1-950x475.jpeg

Binance, İlk Çağrı Merkezini Türkiye’de Başlatıyor!​

Önde gelen kripto para borsası Binance, bir çağrı merkezi başlatıldığını bildirdi. Borsa, ilk çağrı merkezi hizmetinin başlatıldığını duyurdu. Binance, pilot hizmeti için ilk olarak Türkiye’yi seçti.

Binance, VIP Türk kullanıcılarına 7/24 olmak üzere müşteri desteği sağlayacak.

Binance, pilot aşamasında olan bu hizmeti küresel olarak yapmak istiyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, konuya ilişkin açıklamada bulundu:

“Sadece mesajlaşma üzerinden müşteri desteği sağlıyoruz, ileriki dönemlerde telefonla da tüm ülkelerde bu hizmeti başlatmayı hedefliyoruz.”

Binance’ın başlattığı bu hizmet Türkçe olacak ve sadece uygulama yoluyla sunulacak. Binance borsası, bu yöntem ile olası dolandırıcılıkları önceden önlemeyi hedefliyor.

Canlı destek kadar uzun sürede cevap vermeyecekse iyi olur.

Canlı destek kadar uzun sürede cevap vermeyecekse iyi olur.
Niye öyle diyorsun hocam... Bence sağlam bir adım. Hem mesaj desteğinin dediğin gibi yetersiz kaldığını anlamışlar ki böyle bir projeye geçiş yapıyorlar. Daha yeni mi, ah canlarım benim ya!

Mesajda çoğunlukla hazır kalıp mesajlar ile cevap veriyorlar güzel bir adım en çok sorun yaşayan bizmiyizde ilk bizim ülkeden başladılar acaba hala millet başkasının hesabından borsaya para göndermeye çalışıyor çünkü

Binancenin desteği tam bir işkence. Desteğe ulaştıktan sonrası da öyle. Böyle böyle oldu diyorum, inceliyorum diyor beklediğim kadar yine bekletiyordu. Canlı destekte birşeyler düzelir en azından dye düşünüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,241
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri