Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitci Yeni Gelişmeler

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
images - 2022-09-18T190257.229.jpeg

Türk Kripto para borsası ve blockchain ağı olan bitci bu yıl global anlamda yaptığı projeler ile yerli tokeni bitci yi geliştirmek için çeşitli projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Globale açılma planları kapsamında brezilya borsasını açıp kullanıma sunan bitci ispanya ve diğer ülkelerde borsa planlamalarına devam ediyor. Global bir borsa yaratma hedifi ile ilerleyen zamanlarda Malta gibi ülkelerde de borsa açma planları olduğu belirtilmektedir.

Aynı zamanda farklı alanda da projeler geliştirme hedefi devam ediyor. Yapılan son açıklama ile ilk yerli blockchain oyunu olan kriptokoin tokeni ile bağlantılı koşan adamlar oyununda yakında kullanıma sunulacak.

Bitci coin de peş peşe listelemeler devam ediyor. Bitget borsası listelemesi ardından da en büyük borsa listelemesi haberi de geldi. Bitcicoin 24 Eylül itibari ile Gate.io borsasında listelenecek. Bu anlamda gateio borsası Startup düzenleyerek bitci ödülü dağıtıyor.

Bitci gelişimi kapsamında ağustos ayında her gün 500 bin TL değerinde piyasadan bitcicoin alımı yapılarak bu alımdan 100 bin TL değerinde yakım yaparak toplamda 30 milyona yakın bitci yakımı yaparak 120 milyona yakın piyasadan kilitleme yaparak tokeni dolaşımdan çekti.

Bitci borsası ceosu Onur Altan Tan tarafından yapılan açıklama ile yakın zamanda VrMars adında bir metaverse projesinin de kullanıma sokulacağı açıklandı. Global anlamda da ilerleyen zamanlarda daha bir çok yakım yapılacağı açıklanıyor.

Ayrıca bitci borsasında etherium, Bitcicoin, ve diğer tokenlerde alım satım yarışması yapılıyor.

Yerli bir proje olması haricinde çok beğenmiyorum ancak yerli olup kullanıcısını soyan borsalara karşıda savunuyorum.

Not: yatırım tavsiyesi değildir.

Gate.io hamlesi çok önemli bence. Eğer Binance'da da listelenme başarısına ulaşabilirlerse, hiçbir gelişim göstermeyen, meşhur, yerli borsalarımızı geride bırakabilirler.

Henüz bu borsayı kullanmıyorum ama ola ki bu yazdığımı gören yetkili bir kişi olur ihtimaline karşılık diyorum ki; "Gerekiyorsa para kaybedin ama asla güven kaybetmeyin. Lütfen!"

Biz gerçekten yerli borsalara güvenmek ve yatırımlarımızı buralarda değerlendirmek istiyoruz.

Umarım bunu başarabilirler.

YTD.

Bu arada yazıya eklemeyi unutmuşum çağlar holding bünyesinden ayrılarak özerk bir şekilde bitci holding kuruluyor buda bünyeye bir çok yeni girişimin eklenmesi sağlanıyor zaten bitci yi en çok etkileyen kripto paraların ödeme aracı olarak kullanılmasının yasaklanması olmuştu bitci pay yasaklanınca bir boşluğa düştüler yaptıkları tüm reklamlar boşa gitti. Arabadan eve otele kadar bir çok ödeme anlaşması yapılmıştı.

Ben tek ortaklı ve özellikle yerli olan hiç bir yapıya güvenmedim güvenmiyorum uzun vadede güveneceğimi sanmıyorum, bir çok sebep sayabilirim ancak temel mantık belli tek kutuplu hiç bir yapı sağlam ve güvenilir değildir özellikle türkiye de inanılmaz bir kara para aklama piyasası oluştu uluslar arası suç şebekelerinin uğrak limanı olduk o yüzden benim hayat tecrübeme göre uluslar arası çok ortaklı ve referanslı yapılar güvenilir.

Bu arada yazıya eklemeyi unutmuşum çağlar holding bünyesinden ayrılarak özerk bir şekilde bitci holding kuruluyor buda bünyeye bir çok yeni girişimin eklenmesi sağlanıyor zaten bitci yi en çok etkileyen kripto paraların ödeme aracı olarak kullanılmasının yasaklanması olmuştu bitci pay yasaklanınca bir boşluğa düştüler yaptıkları tüm reklamlar boşa gitti. Arabadan eve otele kadar bir çok ödeme anlaşması yapılmıştı.
Çağdaş holding bünyesinde kalınca ne oluyormuş. Neden ayrılma kararı verildi anlamadım. Artık borsa çağdaş holding ile ilşkilendirilmek istemiyor mu?

Çağdaş holding bünyesinde kalınca ne oluyormuş. Neden ayrılma kararı verildi anlamadım. Artık borsa çağdaş holding ile ilşkilendirilmek istemiyor mu?
Bence faaliyet alanından dolayı yurt dışı için yapılıyor olabilir bir tarafta inşaat truzim bir tarafta borsa ve teknoloji hem holding olması ile daha özgür hareket eder diye düşünüyorum

Ve yeni listeleme haberi geldi bitci 30 Eylül itibari ile huobi de
Haberi aldım daha önce. Ufak bir kar ettim. Ama ilk fırsatta yine yerin dibine yollayacağım bir içerik açacağım. Kanser etti resmen. Hayatımda bu kadar globalleşme çalışıp, kan aglatan ve bir okadar amatör davranan borsa görmedim. Neyse detaylı anlatırım. Konu altında kalmasın herkes görsün.

Son düzenleme:
Haberi aldım daha önce. Ufak bir kar ettim. Ama ilk fırsatta yine yerin dibine yollayacağım bir içerik açacağım. Kanser etti resmen. Hayatımda bu kadar globalleşme çalışıp, kanaglanan ve bir okadar amatör davranan borsa görmedim. Neyse detaylı anlatırım. Konu altında kalmasın herkes görsün.
Hepsini biliyorum hocam çok küçük bir yatırımım var oda yüzde yüz kar olduğu için duruyor tüm detaylarını biliyorum yazacaklarınızın 🤑

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,241
Kullanıcılar
6,716
Son üye
BurakBey
Geri