Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Yatırımı Karlı Mı

Kesin konuşulması doğru olmayacaktır, kripto dünyasında riskler oldukça fazladır, kendiniz araştırıp karar vermelisiniz.

Nihayetinde bir borsası var kriptolarinda. Bir gecede vezirde yapar rezilde. YTD
Örnek; Dünkü yaşadığım gelişme.

Screenshot_20210516-050343_LATOKEN.jpg
Screenshot_20210516-050845_LATOKEN.jpg

Şakasına 0.0000002 USD iken alım yapmıştım oda bana şaka yaptı ?

Yatırım tavsiyesi niteliğindeki tüm konu ve mesajlarınıza YTD eklemelisiniz.
Ben bitcoin yatırmının tecrübeye veya bilgiye dayalı olduğunu düşünüyorum
Ama aynı zamanda karlı olduğunu düşünüyorum kesinlikle

Ben bitcoin yatırmının tecrübeye veya bilgiye dayalı olduğunu düşünüyorum
Ama aynı zamanda karlı olduğunu düşünüyorum kesinlikle
YTD (Yatırım Tavsiyesi Değidir)

Yatırım tavsiyesi niteliğindeki tüm konu ve mesajlarınıza YTD eklemelisiniz.
Bitcoin aynen somut olarak dokunduğumuz tl,euro,dolar gibi bir paradır tek farkı sanal olmasıdır . Aynı doların artması gibi tabii ki bitcoin de artabilir ve yatırımımız katlanabilir ama aynı zamanda paramızı da kaybetebiliriz örneğin kaldıraçla mı ilgileneceksin eğer yeniysen 5 kaldıraçla başlarsın gidip 200 , 100 kaldıraç oynarsan risk artar ve kaybedebilirsin ama aynı zamanda kazanadabilirsin yani bitcoin riskli bir iştir sana kazandırabilir de kaybettirebilir de.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,717
Son üye
mehmet7321
Geri