Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin'e Ne Zaman Yatırım Yapmalısınız?

• Konbuyu başlatan alaattingök
  • Başlangıç tarihi
A

alaattingök

Misafir
Arkadaşlar merhaba bugün sizlere bitcoine para yatırımları ile ilgili bir miktar bilgi vermeyi planlıyordum ki artık biraz bilgiye ihtiyaçlari vardır dedim şu an bitcoin anlık kur üzerinde 352.881,63 tl para yapıyor siz mesela kaç tl yatıracağınız bağlı ama son zamanlarda btc de bir düşüş yaşandığı için en erken bence yatırım tarihi olarak zaman 30 temmuz gibi falan siz bunu ne zaman görüyordunuz onu bilemem ama bence şu an yatıracaksanız en fazla 0.01 btc yatırın çünkü o da 3528 tl yapıyor çok tehlike yapmayın bu şeskilde bir yatırım oranı bence en iyisi ama şu an hala düşüşte olduğu için yükselmesini bekleyin şu son zamanlarda bildiklerime göre vede izlediğim vidolara göre Bitcoin fiyatları pazartesi günü 38 bin 584 Dolar seviyesine kadar gerileyerek 15 Mart tarihinden beri en düşük seviyeyi görürken; sonrasında toparlanarak yükseliş trendini bozmadı. 5 gündür aralıksız yükselişini sürdüren Bitcoin fiyatları, bugünkü işlemlerde 42 bin dolar seviyesinin üzerindeki seyrini koruyor. Kripto para uzmanı Beste Naz Süllü, kripto para yatırımcılarının geçen seneki hareketlere bağlı olarak artık ralli beklediğini söylerken; “Piyasanın mevcut durumundaki para akışı, haber desteği ve madenciler tarafından ele alındığında gücü 40 bin dolar üzerinde kalıcılığa ve 50 bin dolar umudunu korumaya yetiyor diyebiliriz” şeklinde değerlendirdi.

çok faydalı ve açıklayıcı olmuş elinze sağlık. bitcoin yaz boyuncada bu fiyat aralığında gidecek gibi. asıl sıçramayı eylül veya ekim gibi yapar diye düşünüyorum

Amerika dahil olmak üzere bütün dünyada enflasyon sorunları ve tedarik sorunları artıyor. İnsanlar kripto para gibi riskli enstrümanlardan paralarını çekip dolar alıp faize yatırıyor. Yatay gidilen borsada her zaman futures işlemler kazandırır, bana göre kripto dünyasında HODL kavramı sona erdi. Kısa vadede vur-kaç yapmak en güzeli. Son 1 ayda long ve short pozisyonlardan 1500 dolara yakın para kazandım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri