Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTT'de Yükseliş Söz Konusu Olur mu?

Gknacr

Yüzbaşı
Geçtiğimiz ay bir ivme yakalayarak yükselen ve hatta rekor fiyatlara ulaşarak hızlı bir düzeltme yaşayan BTT, uzun süredir sakin bir grafik sergiliyordu. Bende dahil bir çok yatırımcının yükselmesini beklediği coin bugün itibari ile yeşil mumları yakmaya başladı.

Anlık 0.0076 - 0.0078 bandında hareketli bir grafik sergiliyor ve bana göre bu seviyelerde tutunarak kapanış gerçekleştirebilirse, önümüzde ki günlerde BTT yatırımcılarının yüzü gülebilir diye düşünüyorum. Yani en azından öyle ümit ediyorum :)

Şuan her ne kadar yukarı yönlü seyretse de 4 saatlik grafikte destek ve direnç noktaları çok önemli. Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber BTT'nin kapanış ve yarın ki açılış senaryoları sizce neler olabilir?
Ben yükselişi gösterme amaçlı bir ekran görüntüsü ekledim ama grafik okuma konusunda tecrübeli olan arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim.

capture-20210506-211508.png

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

TRX ağındaki tokenlerde haftanın belli günlerinde yükseliş oluyor sırayla bu can sıkıcı. Çok sevdiğim bir ağ olsa da Justin Sun'ın, Elon'a dönüşmesi beni soğutuyor bu ağın içindeki tokenlerden. He şu da var Doge pump biterse belki kanka sepetinden kullanabilirler o zaman artma olasılığı da var. YTD.

TRX ağındaki tokenlerde haftanın belli günlerinde yükseliş oluyor sırayla bu can sıkıcı. Çok sevdiğim bir ağ olsa da Justin Sun'ın, Elon'a dönüşmesi beni soğutuyor bu ağın içindeki tokenlerden. He şu da var Doge pump biterse belki kanka sepetinden kullanabilirler o zaman artma olasılığı da var. YTD.
Justin'i tanıyanlar ona asla güvenmezler.

Hocam ara verdiğim kısıma denk gelebilir güven vermeyen bariz bir hareketi var mı yoksa konuşmalarından dolayı mı?

Yani bir ağ kurucusunun böyle "BTT the moon" tarzı yazılar gelince ben de biraz sorguladım. O da bakıyor işler böyle yürüyor ben de bu akıma katılayım diyor herhalde ama projeler kendini zaten gösteriyor ağzını açmasa.

Benim grafiğime göre 0.0079$ altında geçirdiği her dakika aşağı yönlü olacak.

Saatlşk grafikte düşüş sinyalleri başlamak üzere. Henüz vazgeçmek için erken; fakat çok riskli.

Yatırım tavsiyesi değildir
Yorumun için teşekkür ederim hocam
Aynı düşüncedeyim. Justin Sun çok büyük hatalar yapıyor ve gözle görülür şekilde zarar veriyor. Bir çıkayım birdaha girmeyi geçtim grafiğine bile bakmam

Ya gerçekten biraz yanlı bakıyor olabilirim ama WIN ve BTT güzel projeler, sistemin ihtiyacı olan tarzda. WIN özellikle sisteminde oyun oynayanlara güven veriyor ben paramı çekemedim diyeni görmedim, KYC'si yok. Ben oynamıyorum ama dıştan bakınca sistem akıcı görünüyor. Bi salsa çok rahatlayacak gerçekten.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri