Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ciddi Kısıtlamalar Gelecek mi?

Bu bir süreç, elbet bir sonu olacak.. Amaç en azından aşı bulunana kadar en az hasarla atlatmak olup genel önlemler alınmalıydı, örneğin kısmı geçici önlemler almak yerine, her 3 ayda bir 14 günlük tam kapanma ile insan sağlığıda ekonomide şimdikinden daha ayakta tutulabilirdi diye düşünüyorum..

Aşılar tam olarak belli olana kadar ciddi kısıtlamalar gelmesi hem vaka sayılarında düşüşe hemde iyileşen sayılarında yükseliş'e sebep olur diye düşünüyorum
Benim fikrim kısıtlamalar gelmesi gerekiyor.

Belki de eskisi gibi en azından hafta sonu kısıtlamaları getirilir. Ben bunun en azından yararlı olacağını düşünüyorum. Hafta sonu çalışmayanlar en azından evde kalmak zorunda kalır. Tamamen sokağa çıkma yasağının ekonomiyi mahvedeceğini hepimiz biliyoruz.

Nazım Hikmet' in "Hastalar kardeşleri" şiiri geliyor aklıma. Bunun da sonu bir gün gelecek. Ama insanlar çok değişti bence. Salgın bittikten sonra bile bazı insanlar maske takmaya ve şuan ki temizlik takıntılarını devam ettirecekler. Bu da bazı olayların gerçekten insanlar derin izler bıraktığının kanıtı.

Belki de eskisi gibi en azından hafta sonu kısıtlamaları getirilir. Ben bunun en azından yararlı olacağını düşünüyorum. Hafta sonu çalışmayanlar en azından evde kalmak zorunda kalır. Tamamen sokağa çıkma yasağının ekonomiyi mahvedeceğini hepimiz biliyoruz.

Nazım Hikmet' in "Hastalar kardeşleri" şiiri geliyor aklıma. Bunun da sonu bir gün gelecek. Ama insanlar çok değişti bence. Salgın bittikten sonra bile bazı insanlar maske takmaya ve şuan ki temizlik takıntılarını devam ettirecekler. Bu da bazı olayların gerçekten insanlar derin izler bıraktığının kanıtı.
Hafta sonu kısıtlamaları etkisiz gibi görünsede millet sırf haft sonu yasakları bitsin bir an önce diye daha Dikkatli davranıyordu. Şuan halkın neredeyse %99unu etkilenmeyen bir yasak söz konusu. Bir işe yaramaz yani

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,242
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri