Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dev Perakende Şirketi Walmart INC Metaverse Ekosistemine mi Giriyor?

Dev Perakende Şirketi Walmart INC Metaverse Ekosistemine mi Giriyor.jpg

Dev Perakende Şirketi Walmart INC Metaverse Ekosistemine mi Giriyor?​

Walmart’ın patent başcuruları, kendi kripto para birimi ve NFT Koleksiyonunu çıkartmayı düşündüğünü işaret ediyor.

Walmart INC, ABD Patent ve Marka Ofisine 30 Aralık 2021 tarihinde birkaç marka için başvuru gerçekleştirdi.
Şirketin, üçü mevcut reklam birimi olan "Walmart Connect" altında toplam yedi patent başvurusu gerçekleştirdiği biliniyor.

Yeni uygulamalarla, elektronik aletler, oyuncaklar, cihazlar, giysiler ve ev dekorları gibi dijital ürünler oluşturulması hedefleniyor. Bunlarla birlikte NFT ve dijital paralar için al sat imkânları da konuşuluyor.

Şirket, 2021 senesinin ağustos ayında bir dijital para ve kripto ürün rehberi aradığını bildirmişti. Bu iş duyurusu kaldırıldı ancak bu pozisyona uygun birinin bulunup bulunmadığı bilinmiyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Walmart'la alakakı dönen bir video vardı zaten. VR bir platformda marketteymiş gibi dolaşarak alışveriş yapılıyordu, o video da mı sahteymiş. Walmart mağaza açtı, H&M mağaza açtı diye bizi mi kandırıyorlar anlamadım ki. :D

Walmart'la alakakı dönen bir video vardı zaten. VR bir platformda marketteymiş gibi dolaşarak alışveriş yapılıyordu, o video da mı sahteymiş. Walmart mağaza açtı, H&M mağaza açtı diye bizi mi kandırıyorlar anlamadım ki. :D
Hocam tamamen reklam amaçlı yapılmış şeyler olabilir çünkü artık günümüzde insanlar kim pyalşamış diye bakmıyor ne paylaşılıyor diye bakıyor

Bende yakın zamanda twitter'da görmüştüm bahsettiğiniz videoları. Aldıkları etkileşimlerde çok çok yüksekti bide. Gerçek olduğunu sanmıştım bende açıkcası :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,244
Kullanıcılar
6,715
Son üye
BurakBey
Geri